Durex Real Feel nelatexový kondom pro přirozený pocit kůže na kůži, nominální šířka: 56 mm 3 kusy
  • Durex Real Feel nelatexový kondom pro přirozený pocit kůže na kůži, nominální šířka: 56 mm 3 kusy

Durex Real Feel nelatexový kondom pro přirozený pocit kůže na kůži, nominální šířka: 56 mm 3 kusy

62292
Nový produkt
103 Kč 85,12 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Durex kondomy real feel jsou hladké kondomy s tvarem Easy-on pro snadnější nasazení zakončený rezervoárem. Durex kondomy real feel jsou vyrobeny bez použití latexu a zajistí vám nejlepší dlouhotrvající ochranu a pocit pohodlí. Durex Real Feel kondomy jsou vyrobeny z bezlatexového materiálu. Jsou proto vhodné i pro lidi, kteří mají alergii na proteiny přírodního latexu.

  • vhodné pro lidi s alergií na latex
  • vysoká úroveň bezpečnosti a ochrany
  • příjemnější a intenzivnější zážitek
  • nominální šířka: 56 mm
  • 3 kusy v balení

Každý z nás je jiný, proto výběr správného tvaru a velikosti vždy zajistí lepší ochranu i pohodlí. Hladké kondomy, tvar Easy-on pro snadnější nasazení zakončený rezervoárem. Durex kondomy real feel jsou vyrobeny bez použití latexu a zajistí vám nejlepší dlouhotrvající ochranu a pocit pohodlí.

Každý kondom je 100% elektronicky testován. U každé šarže se provede dalších 5 testů kvality.

Použití

Používejte pouze lubrikanty doporučované pro používání s kondomy. Při análním sexu použijte další lubrikaci na vnější stranu kondomu.

Pečlivě si přečtěte, prosím, příbalový leták uvnitř krabičky. Kondom je pouze pro jedno použití! Stiskněte & protlačte pro návod k použití. Uzavřete pro pozdější použití.

Složení

Polyisopren.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladování: Kondomy uchovávejte na suchém, chladném místě, chraňte před přímým slunečním světlem. Certifikováno SGS Belgium NV, CE 1639 podle Směrnice EU 93/42/EEC pro použití jako antikoncepce nebo k prevenci pohlavně přenosných chorob. Nemedicínské použití nebylo hodnoceno.

62292

Specifické reference

Nový produkt