Donegal Pink Ink pro štětec na stíny
  • Donegal Pink Ink pro štětec na stíny

Donegal Pink Ink kosmetický štětec na stíny se syntetickými sametovými štětinami 16 cm

2208657
Nový produkt
89 Kč 73,55 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Dokonalé zpracování kartáčku Donegal umožňuje dlouhodobé používání: uzávěr je odolný proti deformaci, syntetické štětiny nevypadávají a nedeformují se. Pink Ink se vyznačují sametovými štětinami. Díky své struktuře je měkký a nadýchaný. Série odkazuje na lehkost nadýchaného růžového obláčku, který se bezstarostně vznáší na obloze. Rukojeť je vyrobena ze dřeva.

Štětec pro nanášení a míchání stínů. Zploštělý štětec se širokými a zaoblenými štětinami připomíná vějíř, který umožňuje nanášet lisované i sypké produkty. Štětec je perfektní i pro soustředění stínů do záhybu očního víčka a pro vytvoření efektu mraku.

  • rozměr: 16 cm
  • se syntetickými sametovými štětinami
  • na oční stíny

Použití

Naneste oční stíny na štětec a přebytek jemně setřete. Štětečkem se dotýkejte pokožky v záhybu víčka a pohybujte jím ze strany na stranu, abyste dosáhli požadované barvy a krytí na víčku.

Péče o štětec na make-up
Štětec je vhodné mýt teplou vodou s přídavkem gelu s olejem nebo speciálním přípravkem na čištění kosmetických doplňků. Po opláchnutí čisticí kosmetiky jemně vymačkejte štětiny papírovou utěrkou. Štětec by se měl sušit ve vodorovné nebo svislé poloze (štětec směřující dolů). Zabraňte namáčení rukojeti kartáče.

2208657

Specifické reference

Nový produkt