Cif Ultrafast Kuchyně čisticí prostředek na nečistoty v kuchyni 750 ml rozprašovač
  • Cif Ultrafast Kuchyně čisticí prostředek na nečistoty v kuchyni 750 ml rozprašovač

Cif Ultrafast Kuchyně čisticí prostředek na nečistoty v kuchyni 750 ml rozprašovač

1709592
Nový produkt
75 Kč 61,98 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Čisticí prostředek CIF Kuchyň Ultrafast sprej skvěle využijete pro každodenní běžný úklid kuchyně. Rychle a účinně odstraňuje nečistoty a špínu a zanechává veškeré povrchy zářivě čisté. Velmi vám úklid ulehčí, znečištěné povrchy nemusíte namáhavě drhnout, stačí jen na ně čistič nastříkat a prostě setřít. Díky praktickému mechanickému rozprašovači se vám bude přípravek pohodlně a přesně aplikovat a jeho dávkování bude ekonomické. Zároveň vám zaručí přístup i k těžce dostupným místům.

  • K odstranění každodenních nečistot v kuchyni
  • Jednoduchá aplikace ve spreji
  • Vyčistí i těžce dostupná místa
  • Rychle uvolňuje nečistoty z povrchů
  • Výsledkem je zářivá čistota

Použití

Nastříkejte čisticí prostředek Cif Kuchyň Ultrafast na znečištěný povrch, nechejte po dobu jedné minuty působit a poté setřete vlhkým hadříkem. Pro odstranění velmi odolné špíny nechejte přípravek působit několik minut a poté setřete. 

Nepoužívejte přípravek na lakové povrchy, přírodní linoleum nebo porézní materiály, jako je například mramor. Po použití na hliníkové nebo plastové povrchy okamžitě opláchněte, abyste zabránili poškození povrchu. Před použitím na nové nebo neobvyklé povrchy vyzkoušejte přípravek nejprve na malé nenápadné ploše. Po aplikaci si vždy důkladně opláchněte ruce.

Složení

5 % nebo více, avšak méně než 15 % neiontové povrchově aktivní látky, méně než 5 % parfum, mýdlo, limonene, benzisothiazolinone.

1709592

Specifické reference

Nový produkt