Cif Nature Kuchyň čistící ubrousky 36 kusů
  • Cif Nature Kuchyň čistící ubrousky 36 kusů

Cif Nature Kuchyň čistící ubrousky 36 kusů

2102756
Nový produkt
53 Kč 43,80 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

V kuchyni není o viditelné i neviditelné nečistoty nouze. K jejich důkladnému a přitom snadnému odstranění jsou určeny biorozložitelné čisticí ubrousky CIF Nature. Vaši kuchyň s nimi nejen účinně a hygienicky vyčistíte, ale navíc i krásně provoníte. Složení s pomerančovým a mandarinkovým olejem, nezávadnost čištěného povrchu pro potraviny a schopnost odstranit nečistoty z různých typů materiálů vám zajistí perfektní výsledky. Snadné a účinné použití ubrousků Cif Nature Kuchyně bez poškození čištěných povrchů z nich dělá rychlého a spolehlivého pomocníka při úklidu.

  • Účinné čisticí ubrousky pro úklid kuchyně
  • CIF Nature Kuchyně vyčistí viditelné i neviditelné nečistoty
  • S čisticími ubrousky kuchyň hygienicky vyčistíte i provoníte
  • Ubrousky CIF Nature s pomerančovým a mandarinkovým olejem
  • Vhodné pro různé typy povrchů, snadné použití, perfektní výsledky

Složení

Méně než 5 % neiontové povrchově aktivní látky, kationtové povrchově aktivní látky, bělící činidla na bázi kyslíku, parfum, limonene, iodopropynyl butylcarbamate.

Upozornění

Nesplachujte do WC. Nepoužívejte k jiným účelům, než na které je výrobek určen. Nepoužívejte na mramorové a lakované dřevěné povrchy. Před použitím na nové nebo atypické povrchy vyzkoušejte nejprve na malé nenápadné ploše. Nepoužívat k osobní hygieně. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí důkladně oči vypláchněte vodou. Lidé s citlivou nebo poškozenou kůží by se měli vyvarovat delšího kontaktu s výrobkem.

2102756

Specifické reference

Nový produkt