Seventh Generation Free & Clear čisticí prostředek na koupelny sprej 500 ml
  • Seventh Generation Free & Clear čisticí prostředek na koupelny sprej 500 ml

Seventh Generation Free & Clear čisticí prostředek na koupelny sprej 500 ml

2103805
Nový produkt
67 Kč 55,37 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Čisticí sprej na koupelnu a odstraňování vodního kamene. Bez parfemace, barviv a těkavých organických látek. Láhev je vyrobena ze 100% recyklovaného plastu. Vhodný pro citlivou pokožku. 96 % složek je rostlinného původu. Biologicky snadno rozložitelný.

  • vhodný pro citlivou pokožku
  • na čištění koupelny
  • 96 % složek je rostlinného původu
  • biologicky snadno rozložitelný
  • netestovaný na zvířatech
  • 100% recyklovaná & 100% recyklovatelná lahev

Použití

Při běžném čištění aplikujte sprej ze vzdálenosti 15 - 20 cm na celý čištěný povrch, podle potřeby ho vyčistěte, potom opláchněte nebo utřete. Při odstraňování odolnějších nečistot nechte působit 1 minutu, potom podle potřeby povrch vyčistěte a opláchněte nebo utřete. Používejte na: keramika, chrom, beton, corian, formica - laminát, žula (impregnovaná i neimpregnovaná), laminátové podlahy, mramor (neimpregnovaný), porcelán, nerezová ocel, travertin. Tento výrobek není určený na čištění velkých ploch.

Složení

Aqua, Citric acid, Caprylyl/decyl glucoside, Sodium hydroxide, Potassium sorbatePopis SEVENTH GENERATION sprej koupelna Free&Clear 500 ml SEVENTH GENERATION sprej koupelna Free&Clear - Čisticí sprej na koupelnu a odstraňování vodního kamene. Bez parfemace, barviv a těkavých organických látek. Láhev je vyrobena ze 100% recyklovaného plastu. Vhodný pro citlivou pokožku. 96 % složek je rostlinného původu. Biologicky snadno rozložitelný. z www.gigalekarna.cz.

Upozornění

Neobsahuje barviva, syntetické parfémy ani chlor. Produkt nebyl testován na zvířatech a neobsahuje žádné složky živočišného původu. Při výrobě produktu netrpěla žádná zvířata - to potvrzuje i certifikát Leaping Bunny. 

2103805

Specifické reference

Nový produkt