Durex Intense Orgasmic Gel stimulační gel zintenzivňující prožitek 20 použití 10 ml
  • Durex Intense Orgasmic Gel stimulační gel zintenzivňující prožitek 20 použití 10 ml

Durex Intense Orgasmic Gel stimulační gel zintenzivňující prožitek 20 použití 10 ml

1702870
Nový produkt
216 Kč 178,51 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Durex Intense Orgasmic gel, se stimulantem Desirex je, určen pro intenzivnější orgasmus. Několik kapek na klitorisu při předehře a speciální složení zajistí pocit smyslného zahřívání, ochlazení nebo mravenčení, který zvýší citlivost partnerčiných intimních partií. Zintenzivněním její velké chvíle můžete zintenzivnit sexuální prožitek vás obou! 80 % žen, které při testování použily Durex Intense Orgasmic gel, dosáhlo orgasmu! (na základě studie společnosti Reckitt Benckiser z roku 2014, které se zúčastnilo 306 heterosexuálních párů).

Nejedná se o lubrikační gel, ale o stimulační gel, takže stačí pouhé 2-3 kapky (přibližně 20 intenzivních zážitků v jedné lahvičce). Každá žena je však jiná, u vás mohou stačit pouze 2 kapky, nebo možná více. Nespěchejte a snažte se porozumět tomu, jak vaše tělo na Durex Intense Orgasmic gel reaguje a jak si jej co nejvíce užít.

  • vyvinuto pro zvláště výjimečné vzrušení během milování
  • stimulant Desirex pro příjemný pocit zahřívání, ochlazení nebo mravenčení
  • zvýšení citlivosti intimních partií žen
  • prohloubení milostného prožitku obou partnerů
  • jedna lahvička pro 20 intenzivních orgasmů
 

Použití

Sundejte z lahvičky víčko, otočte vrchní část o čtvrt otáčky a pumpičku několikrát stiskněte. Při prvním použití může k uvolnění produktu dojít až po 10 zmáčknutích. Při dalším použití už správné množství aplikujete mnohem rychleji. Jemně vmasírujte na klitoris a intimní partie.

Upozornění

Používejte pouze v souladu s uvedenými pokyny. Zabraňte styku s očima, poškozenou kůží nebo ranami. Pokud u vás dojde k podráždění, přestaňte produkt používat. Pokud bude podráždění přetrvávat, vyhledejte lékařskou pomoc. Pokud je vaše partnerka těhotná nebo kojí, vyhledejte lékařskou pomoc. I když je konzumace neškodná, nejedná se o potravinu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vhodné pro použití s latexem. Tento produkt může způsobit pocit zahřívání, ochlazení nebo mravenčení. Bez vůně a parabenů.

Uchovávejte na suchém, chladném místě, chraňte před přímým slunečním světlem. Po otevření spotřebujte do 6 měsíců.

1702870

Specifické reference

Nový produkt