Durex 2v1 Massage Lube Aloe Vera intimní masážní a lubrikační gel 200 ml
  • Durex 2v1 Massage Lube Aloe Vera intimní masážní a lubrikační gel 200 ml

Durex 2v1 Massage Lube Aloe Vera intimní masážní a lubrikační gel 200 ml

50352
Nový produkt
173 Kč 142,98 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Jemný masážní gel s vůní aloe vera, který lze zároveň použít jako lubrikační gel. Je dostatečně citlivý při jakémkoliv použití. Navíc obsahuje vitamín E pro zdraví a výživu pokožky. Jemný masážní gel, který lze zároveň použít jako lubrikační gel. Není antikoncepčním přípravkem.

Speciálně navržená lahvička také obsahuje unikátní masážní aplikátor pro ještě intenzivnější zážitky.

  • intimní masážní a lubrikační gel
  • s Aloe Vera
  • s vitamínem E
  • je citlivý při jakémkoliv použití

Použití

Odstraňte víčko, jemně zmáčkněte a plynule masírujte na vytoužené místo. Založen na vodní bázi: Vhodné pro celé tělo včetně intimních partií, jemně klouže a snadno se absorbuje, hydratuje a zklidňuje pokožku, nevyvolává podráždění a nezanechává mastné stopy, vhodná kombinace s kondomem a masážním strojkem.

Složení

Aqua, Propylene glycol. Hydroxyethyl cellulose. Benzoic acid. Aloe barbadensis leaf juice. Sodium saccharin. Sodium hydroxide.

Upozornění

Není antikoncepčním přípravkem. Gely mohou zpomalit spermie, poraďte se tedy se svým lékařem, jestliže se snažíte otěhotnět. Tento produkt je v Evropské unii certifikován notifikovanou osobou SGS CE0120 jako zdravotnický prostředek v souladu se směrnicí 93/42/EHS o zdravotnických prostředcích, a to výhradně pro zmírnění vaginální suchosti a nepříjemných stavů v intimních partiích. Další nezdravotnická použití přisuzovaná tomuto prostředku nespadají do rámce certifikace CE a uživatelé by si měli vždy uvědomovat, že použití produktu a/nebo jeho bezpečnost nebyl pro tyto účely orgánem SCG hodnocen.

50352

Specifické reference

Nový produkt