Durex Cherry třešňový lubrikační gel 50 ml
  • Durex Cherry třešňový lubrikační gel 50 ml

Durex Cherry třešňový lubrikační gel 50 ml

54528
Nový produkt
115 Kč 95,04 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Gel Play Cheeky Cherry je pocitově hladký, má sladkou chuť a je jemně ovocný. Používejte ho kdekoli a kdykoli. Play Cheeky Cherry je lahodný, ochucený, intimní lubrikační gel. Neobsahuje vůbec žádný cukr, takže nemusíte mít výčitky svědomí a můžete si ho neomezeně užívat na všechny způsoby! Jde o gel na vodní bázi, takže jeho použití s kondomy je naprosto bezpečné. Prodává se v lahvičkách o objemu 50 ml.

Lubrikační gely Durex se používají nejen ke zvlhčení poševní sliznice a zmírnění případných nepříjemných pocitů v intimních partiích, ale přinášejí oběma partnerům i smyslné zážitky.

  • lubrikační gel s příchutí třešní pro navození pocitu sladkosti
  • bezpečné použití s kondomy Durex
  • jde o gel na vodní bázi

Složení

Glycerin, aqua, aroma, propylene glycol, hydroxyethyl cellulose, benzoic acid, sodium saccharin, sodium hydroxide.

Upozornění

Gel Play Cheeky Cherry je rozpustný ve vodě a snadno se smývá. Nelepí a nezanechává skvrny, nicméně doporučujeme vyvarovat se jeho kontaktu s očima. V případě podráždění přestaňte gel používat. Pokud podráždění neustupuje nebo je stále nutno přidávat další gel, obraťte se na svého lékaře.

Gel Cheeky Cherry doporučujeme uchovávat na suchém, chladném místě a mimo dosah přímého slunečního světla. Po otevření spotřebujte do tří měsíců. Produkt je sice zdraví neškodný i při požití, ale doporučujeme uchovávat jej mimo dosah dětí.

54528

Specifické reference

Nový produkt