Garnier Skin Naturals 3v1 micelární voda pro citlivou plet 200 ml
  • Garnier Skin Naturals 3v1 micelární voda pro citlivou plet 200 ml

Garnier Skin Naturals 3v1 micelární voda pro citlivou plet 200 ml

2102319
Nový produkt
107 Kč 88,43 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Micelární voda představuje velmi jednoduchý způsob odlíčení, odstranění nečistot a zklidnění celého obličeje (tvář, oči, rty) jedním tahem bez oplachování. Obsahuje micely, které přitáhnou nečistoty jako magnet a bez tření je odstraní spolu s make-upem. Pro všechny typy pleti, včetně citlivé.

  • odstraňuje nečistoty
  • na celý obličej
  • obsahuje micely
  • 200 ml

Použití

Aplikujte na tvář, oči a rty pomocí vatového tamponku bez tření.

Složení

Aqua / water, Hexylene glycol, Glycerin, Disodium cocoamphodiacetate, Disodium EDTA, Poloxamer 184, Polyaminopropyl biguanide.

Upozornění

Příběh značky Garnier se začal psát v roce 1904 kadeřník Alfred Amour Garnier, když vyvinul první rostlinné tonikum pro krásu vlasů, které se brzy stalo bestsellerem. V roce 1960 vznikla první barva na vlasy Garnier pro domácí použití a ženy tak začaly nahlížet na své vlasy jako na módní doplněk. Mezi další přípravky, které získaly okamžitou popularitu, patří například micelární voda Garnier nebo čisticí gel Garnier Pure Active.
Značka Garnier vždy naslouchá svým zákazníků a reflektuje jejich potřeby v péči o pleť a vlasy. Vytváří přípravky, které jsou skutečně účinné, snadno dostupné a usnadňují každodenní rituály péče o krásu. Právě díky těmto skutečnostem se kosmetika Garnier stala tak úspěšnou a dnes ji můžete nalézt ve více než 120 zemích světa.
Všechny produkty značky Garnier na celém světě jsou nyní oficiálně schváleny organizací Cruelty Free International v rámci programu Leaping Bunny.

2102319

Specifické reference

Nový produkt