Bione Cosmetics Ricinový olej tělové mléko pro všechny typy pokožky 400 ml
  • Bione Cosmetics Ricinový olej tělové mléko pro všechny typy pokožky 400 ml

Bione Cosmetics Ricinový olej tělové mléko pro všechny typy pokožky 400 ml

2102594
Nový produkt
65 Kč 53,72 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Velmi lehké, tělové mléko obsahuje regenerační, zvláčňující a hydratační složky. Allantoin, panthenol, glycerin, bambucké máslo, stahující a výživný extrakt z Vilínu a extrakt Zeleného čaje se silnými antioxidanty (EGCG), s Ricinovým olejem aj. se podílejí na zvláčnění a zjemnění pokožky. Vlivem povětrnosti je pokožka těla přes den namáhána a vysoušena. Uvolňují se „stresové“ hormony, které způsobují destrukci vlastních podkožních struktur, což má za následek ztrátu tonusu a pružnosti pokožky a vznik vrásek.

Tělové mléko pokožku zvláční, hydratuje a doplní chybějící tuky. Allantoin a panthenol podporují obnovu buněk pokožky, glycerin hydratuje, bambucké máslo promašťuje a zvláčňuje.

Po použití bude Vaše pokožka vláčná, napnutá, s hedvábným leskem. Mléko se rychle se vstřebává a je velmi jemné. Žádný jiný přípravek nemá složení jako Bione – tělové mléko se zeleným čajem a s vilínem. Vyrobeno v BIO formulaci, bez silikonů, ropných produktů, parabenů, SLES, bez barviv apod. Použita výhradně bezalergenní parfemace

  • vláčná a napnutá pokožka po použití
  • rychle se vstřebává
  • obsahuje Allantoin a panthenol, Vilín a extrakt Zeleného čaj
  • regenerační, zvláčňující a hydratační složky
  • 400 ml

Použití

Naneste na pokožku, rozetřete a nechte působit. Používejte kdykoliv dle potřeby.

Složení

Obsah tukové fáze: 12 % hm. min.

Upozornění

Česká značka Bione Cosmetics nabízí přírodní produkty pleťové a tělové kosmetiky. Produkty neobsahují silikony, parabeny, alkylfenoly, ropné deriváty ani jiné potenciálně škodlivé látky a nejsou testovány na zvířatech. Bione Cosmetics poskytuje kvalitní kosmetiku za rozumnou cenu.

2102594

Specifické reference

Nový produkt