Boucheron Quatre Iconic parfémovaná voda pro ženy 100 ml + tělové mléko 100 ml + sprchový gel 100 ml, dárková sada pro ženy
  • Boucheron Quatre Iconic parfémovaná voda pro ženy 100 ml + tělové mléko 100 ml + sprchový gel 100 ml, dárková sada pro ženy

Boucheron Quatre Iconic parfémovaná voda 100 ml + tělové mléko 100 ml + sprchový gel 100 ml, dárková sada pro ženy

2209335
Nový produkt
1 819 Kč 1 503,31 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Boucheron Quatre Iconic je ambrově květinová vůně uvedena na trh v roce 2022.

Ústředním prvkem kompozice Quatre Iconic je tuberóza - ikonická parfumérská květina a mnohostranná ingredience známá tím, že je obtížné ji zvládnout. Pro tento parfém ji zkrotili parfuméři Ane Ayo a Pierre Negrin. Využili její bohatství a tajemný charakter. Akordy květů tuberózy rozkvétají na pokožce zalité paprsky jantarového slunce.

Odhalují své nejúžasnější aspekty. Tato smyslná ingredience prosazuje svou slunečnou stránku a dodává vůni zářivou a ženskou identitu, která zobrazuje odvahu svobodné ženy.

Flakon ve zlatavé barvě připomíná zářivost a teplo vůně. Vůně i flakon oslavují ikonický prsten domu s názvem Quatre, který je složený ze čtyř kroužků - čtyř různých materiálů a barev.

Složení

Horní tóny zaplaví svěží a živé akordy mandarinky, růžového pepře a posilujícího zázvoru. Srdce vůně zvýrazní nádech černého rybízu, rozkvetlé okvětní lístky tuberózy a peruánský balzám - trio pro neodolatelnou smyslnost. Tento pocit přetrvává s dřevitým základem a podmanivým akcentem ambry.

  • Hlava: žlutá mandarinka, růžový pepř, zázvorová esence
  • Srdce: tuberóza, peruánský balzám, černý rybíz
  • Základ: pačuli, ambra, vetiver

Sada obsahuje

  • Boucheron Quatre Iconic parfémovaná voda 100 ml
  • Boucheron Quatre Iconic tělové mléko 100 ml
  • Boucheron Quatre Iconic sprchový gel 100 ml
2209335

Specifické reference

Nový produkt