Raid Essentials Multi-insect insekticid proti létajícímu a lezoucímu hmyzu sprej 400 ml
  • Raid Essentials Multi-insect insekticid proti létajícímu a lezoucímu hmyzu sprej 400 ml

Raid Essentials Multi-insect insekticid proti létajícímu a lezoucímu hmyzu sprej 400 ml

2202626
Nový produkt
125 Kč 103,31 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Insekticid ve spreji poskytuje účinnou ochranu před létajícím a lezoucím hmyzem. Hubí mravence, šváby, cvrčky, blechy, mouchy, komáry, vosy, rybenky, záškodníky (antrénus-kobercové brouky), stonožky, mnohonožky, pavouky a moly. Účinek na mouchy, komáry a vosy se projeví do 1 minuty od přímého postřiku. Účinek na mravence se projeví do 1 minuty a na pavouky do 2 minut.

  • účinná ochrana
  • proti létajícímu a lezoucímu hmyzu
  • rychlá účinnosti

Použití

Před použitím důkladně protřepte. Otočte dýzu nádobky směrem od obličeje a stiskněte aplikátor. Nádobku držte v co nejvíce vzpřímené poloze.

Létající hmyz
Zavřete všechny dveře a okna v místnosti, ve které chcete aplikovat přípravek. Nastříkejte přípravek do vzduchu po celé místnosti, směrem nahoru. Aplikujte ze vzdálenosti přibližně 1 metr od tapet, interiérových stěn a předmětů. V místnosti standartních rozměrů (26 m³) stříkejte 8 - 10 sekund. Opusťte místnost na 15 minut a před opětovným vstupem ji důkladně vyvětrejte. Délku aplikace přípravku v sekundách upravte podle velikosti místnosti. Pro rychlou likvidaci stříkejte sprej přímo na hmyz 1 - 2 sekundy ze vzdálenosti 45 cm. Před použitím přípravku se doporučuje vyzkoušet ho na skrytém místě a zkontrolovat, jestli nezanechává skvrny a nezpůsobuje poškození.

Lezoucí hmyz
Aplikujte přímo na lezoucí hmyz. Nasměrujte dýzu spreje na hmyz a pevně stiskněte aplikátor. Držte nádobku asi 30 cm do hmyzu a stříkejte 1 - 2 sekundy.

2202626

Specifické reference

Nový produkt