Alex Proti prachu na všechny povrchy antistatický s vůní zahrady po dešti 400 ml sprej
  • Alex Proti prachu na všechny povrchy antistatický s vůní zahrady po dešti 400 ml sprej

Alex Proti prachu na všechny povrchy antistatický s vůní zahrady po dešti 400 ml sprej

81077
Nový produkt
85 Kč 70,25 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Nový Alex na všechny povrchy proti prachu s antistatickými složkami umožňuje udržovat všechny plochy čisté delší dobu, zabraňuje tak rychlému opětovnému usazování. Redukuje 90% pylových alergenů a roztočů.

  • Alex má exkluzivní složení vhodné pro všechny povrchy
  • Vyčistí dřevo, lamino, imitaci dřeva, kůži, mramor, žulu, nerez i sklo
  • Antistatické složky zabraňují rychlému usazování prachu
  • Redukuje až 90 % pylových alergenů a roztočů
  • Alex nezanechává mastné stopy a eliminuje otisky prstů na povrchu

Díky svému exkluzivnímu složení čistí všechny typy povrchů: nový i starý nábytek, lakovaný nábytek, nábytek z imitace dřeva, dřevo, lamino, kůže, mramor, žula, nerez a sklo. 

Použití

Před upotřebením zatřepat a krátkými střiky aplikovat ze vzdálenosti asi 20 cm. Obal držte ve vertikální poloze, lehce nakloněný (ne však v poloze horizontální). Přetřete jemným hadříkem a rozetřete krouživými pohyby po čištěné ploše. Nedoporučuje se používat na starožitný nábytek, neošetřené dřevo nebo se speciální glazurou. Pokud se jedná o speciální nábytek nebo máte pochybnosti, před použitím udělejte zkoušku na málo viditelném místě. Nepoužívat na parkety a podlahy, mohly by klouzat. Používejte podle návodu.

Složení

<5% neiontové povrchově aktivní látky, <5% aniontové povrchově aktivní látky, >30% alifatických uhlovodíků. Další: parfémy (benzyl salicylate, d-limonene, linalool), methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone.

Upozornění

Obsahuje heptan, isohexan. Extrémně hořlavý aerosol. Dráždí kůži. Může způsobit ospalost nebo závratě. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Nepožívat. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Při styku s kůží: Omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Zamezte vdechování par. Odstraňte obsah a obal ve sběrném místě pro zvláštní nebo nebezpečné odpady, pokud obsah není zcela spotřebován. Nádobka je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě nad 50°C. Tlakový obal: Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před teplem, jiskrami, otevřeným plamenem, horkými povrchy. Zákaz kouření. 

81077

Specifické reference

Nový produkt