Měsíční kámen bílý náramek elastický z přírodního kamene, kulička 10 mm / 16 - 17 cm
 • Měsíční kámen bílý náramek elastický z přírodního kamene, kulička 10 mm / 16 - 17 cm

Měsíční kámen bílý náramek elastický z přírodního kamene, kulička 10 mm / 16 - 17 cm

2203225
Nový produkt
1 193 Kč 985,95 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

TVŮRCE OSUDU - BOŽSTVÍ - ZŮSTATEK - NĚHA
Funguje jako průvodce, který vám pomůže udělat to, co je nutné, abyste byli vyrovnanější, zdravější a synchronizovaní. Měsíční kámen je světlo ve tmě.

Zpochybnil jsi někdy svůj účel? Přemýšleli jste někdy, zda žijete tak, jak jste měli žít? Když se cítíte ztraceni nebo si nejste jisti, kterou cestou se vydat, spojte se s krystalem měsíčního kamene který vám pomůže odhalit váš životní účel, abyste jej mohli uskutečnit.

Symbol lásky, emocí a rozumu, tiší stres, uklidňuje emoce, zvyšuje intuici, ulevuje při PMS. Rozvíjí ženské vlastnosti: plodnost.

 • utišuje, uvolňuje stres
 • uklidňuje vyrovnává emoce a přehnané reakce na problémy v hádce, rozpouští zlost a stres, uklidňuje agresi
 • povzbuzuje flexibilní přístup
 • pomáhá při nových začátcích
 • odstraňuje staré emoční křivdy
 • umožňuje přístup k informacím z podvědomí, probouzí intuici
 • snižuje sklony k přehnaným reakcím, zvyšuje vnitřní moudrost a jasné vidění
 • ulevuje od úzkostí, zvyšuje citlivost
 • utišuje přehnané emoce
 • přitahuje štěstí
 • detoxikuje

MĚSÍČNÍ KÁMEN BÍLÝ

 • kámen nových začátků
 • je spojován s ženskostí díky své schopnosti vylepšit intuitivní stránku mysli
 • je známý pro uklidňující emoce a posílení empatie

ZDRAVOTNÍ ÚČINKY

 • působí příznivě na trávicí a reprodukční systém, pomáhá vstřebávat živiny, vylučovat jedovaté látky a zadržovat tekutiny
 • přináší úlevu při degenerativních změnách kůže, vlasů, očí a některých orgánů, jako jsou například játra nebo slinivka břišní
 • ulevuje při vyrážce
 • snižuje problémy při menstruaci a PMS,
 • snižuje zadržování tekutin,
 • povzbuzuje lymfatický systém,
 • má výborný vliv na premenstruační syndrom, početí, těhotenství, porod a kojení
 • detoxikuje tělo,
 • esence pomáhá při nespavosti

Elixír z měsíčního kamene se tradičně používal při nespavosti. Kámen působí preventivně proti náměsíčnosti

UMÍSTĚNÍ

 • noste jako prsten nebo na potřebném místě těla
 • položený na čele vyvolává duchovní prožitky
 • na solar plexu nebo na srdci působí na city
 • u žen bude možná nutno měsíční kámen v době úplňku odstranit.

ČIŠTĚNÍ A NABÍJENÍ

 • Očista měsíčního kamene zabere jen pár minut a není vůbec komplikovaná. Stačí kámen umístit na pár minut pod proud vlažné vody. Následně je třeba kámen osušit. Jelikož jde o měsíční kámen, jeho nabíjení by mělo probíhat na měsíčním světle, které během několika hodin vrátí kameni všechnu jeho sílu.

HISTORIE A TRADICE

Žádný jiný drahokam není opředen tolika legendami a příběhy jako měsíční kámen. Není těžké pochopit, jak Měsíční kámen, dostal své jméno. Tento drahokam byl znám a uctíván po staletí různými kulturami a národy. Starověká hinduistická tradice tvrdila, že Měsíční kámen obsahuje uvězněné měsíční paprsky, které v něm zkameněli. Ve starém Římě se předpokládalo, že měsíční kámen získal svůj perleťový lesk z uloženého světla Měsíce. Staří Řekové spojili jména bohyně Měsíce Selene a bohyně lásky Afrodity a nazvali tento krystal Afroselene. v Indii je známý jako „Chandra Kant Mani“, je posvátným kamenem Indů, pro které vyjadřuje naději, duchovní čistotu a je symbolem popření ega. Podle nich pomáhá tento kámen bojovat proti materialismu a posiluje víru věřících napříč všemi náboženstvími. Podle další legendy může díky měsíčnímu kameni člověk během úplňku spatřit svou budoucnost, musí jej však po celou noc držet v ústech.

V Indii je odjakživa měsíční kámen používán k náboženským obřadům a lidé zde věří, že měsíční kámen může svému majiteli přinést obrovské bohatství. V arabských kulturách je pro změnu tento drahokam považován za symbol plodnosti, proto jej ženy podle legend vkládaly mezi spodní prádlo.

Až do dnešních dob je měsíční kámen vnímán jako symbol lásky a vášně. Podle tradice prý dokáže předpovědět budoucnost každému zamilovanému páru. Jeho význam je velký, že se měsíční kámen stal vedle perly oficiálním kamenem měsíce června.

Měsíční kámen se stal známým jako „Kámen cestovatelů“ díky přesvědčení cestovatelů, že je Měsíční kámen ochrání a pomůže jim osvětlit cestu. Měsíční kámen však není jen štěstím pro cestovatele – věří se, že je kamenem štěstí pro všechny. Jeho oslnivá záře dokonce vedla k legendám, že sání Měsíčního kamene mohlo odhalit něčí osud. 

ZAJÍMAVOSTI

1. Říká se, že Měsíční kámen dokáže utišit hlučné sousedy
budete možná až překvapeni, jak vám krystal dokáže pomoct, dokonce i z těch nejsložitějších situacích. Když vaši sousedi nereagují, kdykoliv je žádáte o ticho, zkuste použít bílý měsíční kámen, jehož jméno už samo o sobě naznačuje poklid.

Měsíční kámen je v Indii posvátný, protože spojuje čakru třetího oka, která odpovídá za vnitřní vizi a schopnost ovládat svůj život. Měsíční kámen je symbolem lásky a sebedůvěry, rozjasní vaši intuici a pomůže  vám najít řešení zdánlivě nepřekonatelných problémů. Tyto kvality ve vás nohou probudit nový pohled na starou, nebo dlouhodobou nesrovnalost se sousedem, rozbít ten koloběh otravování a nesnášenlivosti, který se stal už normou.

Léčba 
Podržte bílý měsíční kámen několik minut v dlani a žádejte o utišení hluků a rušení. Pak dejte kámen ven, k hranici území souseda, nechte ho v klidu ležet u plotu nebo ho vložte do prohlubně ve zdi. Pokud bydlíte v bytě, položte krystal na podlahu vedle spojující zdi, kde ho nebude nic rušit.
Když svou touhu po klidu chcete ještě více podpořit, vyzkoušejte tento měsíční rituál.

 1. Počkejte do tmy, až vyjde měsíc, vyberte si den, kdy bude ubývat - tedy období mezi úplňkem a novým měsícem, což symbolizuje přirozený konec věcí.
 2. Podržte kámen a zadívejte se na měsíc na noční obloze a pak jednoduše požádejte o pomoc.
 3. Opakujte to třikrát.
 4. Věřte síle kamene. Za pár dní zjistíte, že rušivý hluk slábne a na jeho místo nastupuje poklid

2. Říká se, že Měsíční kámen dokáže vyřešit spory
Modrý měsíční kámen, kterému se také říká duhový měsíční kámen, může se svým kouzelným perleťovým leskem vypadat jako z jiného světa - říká se o něm, že za úplňku je to kámen proroctví.

Přesto je to kámen našeho materiálního světa.

Učí nás důležitosti lásky, což je fakt, který pronikne i k tomu nejzatvrzelejšímu cynikovi. Je to kámen vyrovnanosti, reguluje mužskou i ženskou energii, tvrdému muži dovoluje přijmout jeho ženskou stránku a silné ženě nabízí více empatie. Spojuje se s měsíčními cykly, pomáhá uklidňovat rozbouřené emoce a snižuje hladinu stresu.
Měsíční kámen je znám také svými schopnosti pomáhat při dosažení shody, proto si můžete v kanceláři zachovat neutrální zónu, když jej položíte na stůl. V napjatých sporech s kolegy dokáže tento citlivý kámen kolem vás vybudovat empatický štít.

Léčba

 1. Objeví-li se v kanceláři nějaká neshoda, podržte kámen pevně v ruce, dokud neucítíte, jak jeho pasivní energie stabilizuje a ozdravuje vaše emoce, zahání zlost a zabraňuje přehnané reakci na nedorozumění.
 2. Pravidelně jej očišťujte, aby si zachoval vibrace.

UMÍSTĚNÍ: v kapse nebo na stole, nebo jej noste jako šperk 

3. Říká se, že Měsíční kámen dokáže ulevit Ulevte od PMS a menstruačních křeči
Měsíční kámen byl zasvěcen všem bohyním Luny je nádherný, ženský a plný lásky. Spojuje se s měsícem na noční obloze, proto vám pod polštářem přináší požehnaný odpočinek.

Měsíční kámen je také talismanem plodnosti, v arabském světě si ženy měsíční kámen často všívají do oděvů, aby otěhotněly. Krystal odpovídá cyklům měsíce, proto se věří, že dokáže vyrovnávat ženský menstruační cyklus.

Jeho uklidňující energie může přinášet úlevu při symptomech premenstruačního syndromu (PMS), jako je podrážděnost, deprese, únava, nadýmání a bolesti hlavy.

Léčba

 1. Abyste snížily příznaky PMS, posaďte se asi týden před menstruací do klidného pokoje a vezměte svůj měsíční kámen.
 2. Napojte se na jeho léčivé energie a podržte si asi deset minut u pánevní oblasti, vnímejte, jak jeho jemné vibrace rozpouštějí všechno napětí, plačtivost nebo únavu.
 3. Opakujte denně po celý týden.
 4. Jestli při začátku krvácení trpíte křečemi, podržte si kámen u pánve.
 5. Zavřete oči a představujte si, jak bolest vaše tělo opouští, držte kámen, dokud neucítíte úlevu.
 6. Po použití kámen očistěte, abyste zachovaly jeho vibrace.

Použití

Náramek:

 • navlékejte jako poslední, po oblečení a nanesení veškeré kosmetiky, svlékáme jako první. Navlékáme a sundáváme opatrně pomocí rolování přes ruku, nikoliv roztažením!
 • životnost minerálního náramku zkracují nejrůznější parfémy, krémy, líčidla a laky na vlasy, tedy obecně kosmetika, chemie.
 • neberte ho do vody (vany, bazénu, moře). Chlór, sůl i vonné koupelové oleje minerální kameny poškozují, stejně tak i přímé slunce - některé materiály ztrácí/mění svou barvu.
 • sundejte ho pokud se chystáte např. zahradničit, nebo vykonávat jinou fyzickou námahu, odložení náramku před spánkem zabrání deformacím.
 • odložte ho i při sportování, může dojít ke znehodnocení, můžete se poranit, navíc pot náramku nesvědčí stejně jako použití kosmetických přípravků.
 • kontakt s tvrdými povrchy a předměty může způsobit nejrůznější mechanická nebo povrchová poškození.
 • ukládejte ho na speciální stojánek, nebo na textilní podklad do šperkovnice, kde bude chráněn proti všem vlivům světla a vlhkosti.
 • alespoň 1x měsíčně ho vyčistěte od potu, prachu, mastnoty z pokožky - nejlépe čistým měkkým hadříkem (nikdy chemicky), nezapomeňte ho čistit a nabíjet v energetické rovině - více informací najdete na našich stránkách
 • uchovávejte ho mimo dosah dětí.
 • náramky se mají nosit, musí být vidět a užívejte si jejich léčivé působení!
 • přes dodržování všech doporučení, mohou být na náramku časem patrné známky nošení (oděrky, škrábance, ztráta/změna barvy). Nejedná se o závadu, ale o běžné opotřebení, na které se nevztahuje záruka.
 • dodržováním našich doporučení šperkům zachováte původní vzhled.

Složení

Pod měsíčním kamenem alias měsíčkem se ukrývá mléčně zakalená odrůda draselného živce aduláru (popř. sanidinu, vzácněji i albitu). K nalezení je zejména na Srí Lance, kde se stal národním kamenem.

Unikátnost kamene: Kámen je unikátní svým jemným kolébavým třpytem, který se zintenzivňuje správnou orientací kamene při vybroušení. Jemné vrstvičky kamene a vnitřní inkluze způsobují měsíční odlesk s namodralým efektem.

Omezení: Měsíční kámen odolává některým kyselinám, doporučujeme konzultovat nebo postupovat jako u skupiny živců.

Upozornění

Vše, co potřebujete k dokonalé harmonizaci, od této chvíle najdete na svém zápěstí.

 • jednoduchý náramek
 • náramek je pružný, díky gumičce má univerzální velikost
 • zaručuje pohodlné nošení
 • hodí se pro nejrůznější příležitosti, sluší v každém věku
 • délka náramku: 16 - 17 cm
 • průměr kuličky na náramku: 10 mm

Jedná se o přírodní materiál. Jeho barva a struktura se tedy může mírně lišit od ilustrační fotografie.

2203225

Specifické reference

Nový produkt