Akvamarin náramek elastický z přírodního kamene, kamínek 8 - 10 mm / 16 - 17 cm
 • Akvamarin náramek elastický z přírodního kamene, kamínek 8 - 10 mm / 16 - 17 cm

Akvamarin náramek elastický z přírodního kamene, kamínek 8 - 10 mm / 16 - 17 cm

2204046
Nový produkt
522 Kč 431,40 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

UKLIDŇUJÍCÍ - JÍT S PROUDEM

Cítíte se zatíženi toxickými emocemi, jako je strach a frustrace? Cítíte se nudní a ne tak živí? Pokud chcete omladit svého ducha a znovu probudit vášeň a kreativitu, kterou máte ve všech oblastech svého života, kámen akvamarín je krystal, se kterým musíte pracovat.

přináší mír, lásku, inspiraci, pomáhá kreativnímu vyjádření, mírní bolest a projevy senné rýmy, chrání auru, jeho majitel si jeho pomocí udržuje věčné mládí, partnerovu věrnost a štěstí v životě

kámen lásky, kámen proroků, šamanů, vizionářů, mystiků, léčitelů 
udržuje věčné mládí 

 • uklidňující kámen
 • vnáší mír a klid, naplňuje a obklopuje místnost pocity lásky a inspirace, očišťuje a uklidňuje atmosféru, povzbuzuje vyrovnanost emocí
 • stimuluje poznání sebe sama,
 • inspiruje zbystřuje intelekt, zahání obavy,
 • pomáhá kreativnímu sebevyjádření, vyrovnává emoce, uklidňuje, čistí a utišuje mysl, povzbuzuje pochopení ostatních
 • pomáhá dosahovat jasu mysli, čistí zablokovanou komunikaci, zvyšuje schopnosti sebevyjádření
 • zjasňuje vnímání, povzbuzuje intuici
 • chrání auru, vyrovnává čakry
 • snižuje stres, vyjasňuje komunikaci problémů, probouzí toleranci 

ZDRAVOTNÍ ÚČINKY

 • prospěšně působí na oči, čelisti, zuby a žaludek, tiší bolest
 • snižuje zadržování tekutin,
 • posiluje ledviny, játra a žlučník
 • pomáhá při potížích v krku a žaludku,
 • uvádí do rovnováhy hypofýzu a štítnou žlázu regulující hormony a růst
 • dobře slouží k léčbě bolestí krku, oteklých žláz
 • vhodný proti kašli a na astma, pro zmírnění příznaků senné rýmy a jiných alergií. - horní cesty dýchací, zmírňuje nachlazení a bronchitidu
 • pomáhá tělu při detoxikaci
 • vyrovnává reakce imunitního systému
 • úspěšně funguje proti krátkozrakostí dalekozrakosti
 • uvolňuje ztuhlé svaly, především v oblasti krku. Zklidňuje bolesti zubů a dásní. Uvádí do rovnováhy funkci hypofýzy a štítné žlázy
 • může pomoci při senné rýmě vytvořte esenci
 • skvělé tonikum, ulevuje při bolavém krku a nateklých uzlinách

ČÁSTI TĚLA OVLIVNĚNÉ KRYSTALEM: štítná žláza a příštitná tělíska, horní část plic, hrdlo 
PŮSOBNOST: na hrdelní čakru, uprostřed hrdla
BARVA ČAKRY:
tyrkysově modrá

ČISTĚNÍ A NABÍJENÍ

 • čistíme pod proudem vlažné vody
 • nabíjíme na nepřímém slunečním světle, anebo při úplňku

ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU: Vodnář, Ryby, Váhy, Blíženci

HISTORIE A TRADICE

„Aqua“ je latinské slovo pro vodu a „marine“ znamená „moře“, což znamená význam Aquamarine a jeho spojení se starověkými vodními královstvími. Díky svému úžasnému odstínu průsvitné světle tyrkysové je pravý Aquamarine oblíbený pro začleňování do šperků. Díky svému spojení s mořem, smysl akvamarínového krystalu funguje tak, že čistí a čistí vodní živel v našich tělech, což je zásadní pro zdraví a celkovou pohodu. Tím, že nás znovu napojí na životodárný vodní prvek Země, vlastnosti akvamarínu pomáhají odstranit emocionální toxicitu a podpořit pocity vnitřního klidu.

Staří Římané věřili, že akvamarín bude chránit před jakýmkoli nebezpečím při cestování po moři a že poskytne energii a uzdraví lenost. 
Námořníci ho měli jako talisman proti utopení 

ZAJÍMAVOSTI

1. Říká se, že s akvamarínem se můžete stát komunikativnější
Problém

Máte pocit, že nedokážete vyjádřit své skutečné potřeby, nebo nedokážete vyjádřit své názory. Může vám chybět energie v hrdle.

Řešení
Abyste otevřeli své komunikační kanály, zaměřte se krystalem na čakru hrdla: páté energetické centrum.

 1. Povzbuďte energii Hrdelní čakra je také oblastí, která souvisí s odpovědností a s převzetím života do vlastních rukou.
 2. Abyste v této čakře harmonizovali proudění energie nebo odstranili blok, položte nebo posaďte se pohodlně v klidném pokoji.
 3. Uchopte citlivý akvamarín a nalaďte se na jeho odvážnou energii, pak jej umístěte na pět minut k hrdelní čakře.
 4. Zavřete oči a zaměřte se na své potíže s komunikací, vnímejte, jak tento uklidňující krystal vyrovnává a upravuje energetické vibrace této oblasti, potom se pomalu proberte.
 5. Očistěte kámen.
 6. Využívejte energii krystalu každý den po dobu jednoho až dvou týdnů, dokud neucítíte, že se znovu dokážete otevřeně vyjadřovat a přímo od srdce říkat, co opravdu říct chcete.

UMÍSTĚNÍ: podržte u hrdla

2. Říká se, že s akvamarínem dokážete harmonizovat energii
Akvamarín je polodrahokam, člen skupiny berylů. Jeho příjemná zelenomodrá, jiskřivá barva nám na první pohled připomene uklidňující pohupování mořských vin.

Kdysi se věřilo, že je to kámen bohyně moře, jakou byla Amfitrité manželka řeckého boha moří Posediona, a Afrodíté, řecká Venuše, zrozená z mořské pěny.
V minulosti tento kámen nosívali námořníci jako talisman, aby je chránil daleko od domova a ochránil je před utopením.

Kámen je tedy spojován s vodou, proto jeho očištění v oceánu za úplňku může být mimořádně silným zážitkem. Vibrace akvamarínu si rozumějí s vodní energií, proto se tento kouzelný kámen používá v koupelně, kde vytváří oázu klidu a harmonizuje energie, které tam už existují.

Nabití krystalu
Koupelna by měla být svatyní, místem úniku, kde se očistíte a spláchnete starosti všedního dne, proto je moudré umístit sem krystal, který dodává mír a také očišťuje atmosféru a udržuje rovnováhu.

 1. Vezměte svůj akvamarín do dlaní a požádejte jej, aby místnost neustále naplňoval svými mírumilovnými a povznášejícími vibracemi. a odháněl vše nečisté.
 2. Pak kámen položte na okraj vany, abyste jej mohli obdivovat a užívat si jeho uklidňujících vlastností, zbavovat se stresů a starostí, když se koupete.
 3. Pokud jste měli těžký den, přejíždějte si kamenem po celém těle, abyste se zbavili veškerých starostí.

UMÍSTĚNÍ: na okraj vany nebo na poličku, kde jej při koupání uvidíte

3. Říká se, že s akvarnarínovou esencí si ulevíte od bolest zubů
Akvamarín je něžný a soucitný kámen, jeho nádherná světle modrá barva se podobá barvě moře. A to podnítilo vznik řady legend. Jedna praví, že kámen byl nalezen v pokladnici mořské panny.

Akvamarín má léčivé schopnosti, takže přináší kouzlo svému nositeli, který si přeje zůstat zdravý. Je znám svou schopností stimulovat a čistit hrdelní čakru, jeho chladivá energie dokáže léčit podráždění bolavého krku a naběhlé uzliny. Léčivé modré vyzařování kamene také rezonuje na stejné délce jako zdravé buňky v čelisti, takže kámen může upravovat vibrační hladinu poškozených buněk, které způsobují bolest zubů. Když nekonečně dlouho sedíte před zubařskou ordinací, pomůžete si právě akvamarínem.

Léčba

 1. Vyplachování úst léčivou akvamarínovou esencí může snížit bolest a zmírnit zánět dásní, který doprovází kaz zubu, uleví od bolesti zlomeného zubu nebo zánětu.
 2. Můžete tak také posílit imunitní systém, aby se vaše tělo mohlo lépe vypořádat s infekcí.

Esenci vyrobíte tak, že akvamarín opláchnete pod tekoucí vodou, poté uložíte do skleničky a zalijete minerální vodou bez bublinek. Přikryjte a nechte stát na stole nebo okenním parapetu na slunci asi , jednu až dvě hodiny, nebo takto nechte kámen stát v měsíčním světle tři hodiny; čím déle se bude esence vytvářet, tím bude silnější.

 1. Odlijte trochu tekutiny do skleničky, zbytek uchovejte.
 2. Proplachujte si jí ústa kolem postiženého zubu a vnímejte, jak čisticí esence zmenšuje akutní nápory bolesti. opakujte každé dvě hodiny.

Použijte akvamarín k jízdě na pozitivních vlnách směrem k uzavření, velkým životním změnám a vyššímu vědomí. Tento kámen podobný vodě odplavuje stres a strach a ponechává prostor pro klid a mír v jejich nepřítomnosti. Akvamarín chrání psychiku před přijímáním temných vibrací a negativních vzorců chování. Podstatou je plynule proudící energie. Jemně přináší omlazení a obnovu mysli, těla i ducha.

Použití

Náramek:

 • navlékejte jako poslední, po oblečení a nanesení veškeré kosmetiky, svlékáme jako první. Navlékáme a sundáváme opatrně pomocí rolování přes ruku, nikoliv roztažením!
 • životnost minerálního náramku zkracují nejrůznější parfémy, krémy, líčidla a laky na vlasy, tedy obecně kosmetika, chemie.
 • neberte ho do vody (vany, bazénu, moře). Chlór, sůl i vonné koupelové oleje minerální kameny poškozují, stejně tak i přímé slunce - některé materiály ztrácí/mění svou barvu.
 • sundejte ho pokud se chystáte např. zahradničit, nebo vykonávat jinou fyzickou námahu, odložení náramku před spánkem zabrání deformacím.
 • odložte ho i při sportování, může dojít ke znehodnocení, můžete se poranit, navíc pot náramku nesvědčí stejně jako použití kosmetických přípravků.
 • kontakt s tvrdými povrchy a předměty může způsobit nejrůznější mechanická nebo povrchová poškození.
 • ukládejte ho na speciální stojánek, nebo na textilní podklad do šperkovnice, kde bude chráněn proti všem vlivům světla a vlhkosti.
 • alespoň 1x měsíčně ho vyčistěte od potu, prachu, mastnoty z pokožky - nejlépe čistým měkkým hadříkem (nikdy chemicky), nezapomeňte ho čistit a nabíjet v energetické rovině - více informací najdete na našich stránkách
 • uchovávejte ho mimo dosah dětí.
 • náramky se mají nosit, musí být vidět a užívejte si jejich léčivé působení!
 • přes dodržování všech doporučení, mohou být na náramku časem patrné známky nošení (oděrky, škrábance, ztráta/změna barvy). Nejedná se o závadu, ale o běžné opotřebení, na které se nevztahuje záruka.
 • dodržováním našich doporučení šperkům zachováte původní vzhled.

Složení

Minerál oblíbený pro své modré tóny, které se táhnou od tmavě modré, přes světle modrou, až po modrozelenou. Jinými slovy opravdová mořská voda, jak se také akvamarínu říká z překladu latinského aqua marina. Surovina se těží ve státě Minas Gerais v Brazílii.

Z hlediska složení jde o drahokamovou odrůdu berylu.

Upozornění

Vše, co potřebujete k dokonalé harmonizaci, od této chvíle najdete na svém zápěstí.

 • jednoduchý náramek
 • náramek je pružný, díky gumičce má univerzální velikost
 • zaručuje pohodlné nošení
 • hodí se pro nejrůznější příležitosti, sluší v každém věku
 • délka náramku: 16 - 17 cm
 • průměr kamínku: 8 - 10 mm

Jedná se o přírodní materiál. Jeho barva a struktura se tedy může mírně lišit od ilustrační fotografie.

2204046

Specifické reference

Nový produkt