Inhicor T přípravek k ochraně ústředního topení 1 l
  • Inhicor T přípravek k ochraně ústředního topení 1 l

Inhicor T přípravek k ochraně ústředního topení 1 l

01844
Nový produkt
285 Kč 235,54 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Inhicor T je nepěnivá protikorozní a protiúsadová přísada určená k ochraně vnitřních povrchů teplovodních topných systémů (potrubních rozvodů, těles a armatur ústředního topení). 

  • Inhicor T se používá pro ochranu systémů vyrobených z oceli,
  • Inhicor T - používá se pro vnitřní povrchy teplovodních a chladovodních systémů

Inhicor P - používá se jako inhibitor koroze na ochranu parovodních energetických zařízení a ochranu turbínmosazi, hliníku a mědi. Běžně používaná těsnění (konopí, teflon, klingerit, guma) nejsou vodou upravenou Inhicorem T rozrušována. 

Použití

1 litr Inhicoru je určen pro úpravu 100 litrů pitné vody v teplovodním otopném systému. V případě velmi tvrdé vody je třeba dávkovat 1 litr Inhicoru do 50 litrů vody v systému. Po třech letech provozu a pak každoročně je nutno z nejnižšího místa systému odpustit případné kaly s cca 5 l roztoku a systém doplnit vodou. Po promíchání vody cirkulací v systému se změří pH roztoku pomocí Univerzálních indikátorových papírků pH 0 až 12. V případě, že hodnota pH roztoku bude menší než 9, je nutno doplnit do systému Inhicor v množství min. 100 ml /100 l roztoku tak, aby se výsledné pH pohybovalo v rozmezí hodnot 9 až 10.

Inhicor T - používá se pro vnitřní povrchy teplovodních a chladovodních systémů Inhicor P - používá se jako inhibitor koroze na ochranu parovodních energetických zařízení a ochranu turbín

Upozornění

Inhicor T je roztok chemikálií alkalické reakce. Při práci s přípravkem nejezte, nepijte a nekuřte, po práci si umyjte ruce teplou vodou a mýdlem. Při zasažení očí vymývejte okamžitě alespoň 10 min. proudem pitné vody, při zasažení pokožky důkladně opláchněte velkým množstvím pitné vody.

01844

Specifické reference

Nový produkt