Kneipp Levandulové snění olej do koupele 100 ml
  • Kneipp Levandulové snění olej do koupele 100 ml

Kneipp Levandulové snění olej do koupele 100 ml

2106690
Nový produkt
151 Kč 124,79 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Kneipp® koupelový olej Levandulové snění pomáhá zklidnit mysl a uvolnit unavené tělo i po tom nejnáročnějším dni. Přírodní éterický levandulový olej přináší intenzivní uvolnění a navozuje pocit nerušené relaxace. Stačí přilít jednu uzávěrku oleje do horké lázně a pak si už jen vychutnat uklidňující koupel.

  • zklidňuje mysl a uvolňuje unavené tělo
  • s éterickým levandulovým olejem
  • pocit nerušené relaxace

Použití

Naplňte uzávěr až k rysce. Obsah nalejte při napouštění vodní lázně do proudu tekoucí vody o teplotě 36-38°C. Optimální doba koupele je 15-20 minut.

Složení

  • Levandulový olej - příjemné aroma levandule provoní vaši koupelnu a zbaví vás pocitu úzkosti a stresu, blahodárně také působí proti kožním ekzémům a dermatitidám
  • Olej ze semen mučenky pletní - účinně působí na náš nervový systém, kdy mučenka navozuje psychickou pohodu, uklidnění nervů a je pozitivní na náš spánek

Polysorbate 20, Aqua (voda), Glycerin, Parfum (aroma), Lavandula Hybrida Oil (olej z levandule hybridní), Lavandula Angustifolia Oil (olej z levandule lékařské), Passiflora Incarnata Seed Oil (olej ze semen mučenky pletní), Pogostemon Cablin Oil (olej z pačule obecné tzv. Patchouli), Geraniol, Coumarin, Citronellol, Linalool, Sodium Levulinate, Sodium Anisate, Citric Acid, Tocopherol, CI 42051.

2106690

Specifické reference

Nový produkt