Grace Cole Golden Embers & Cashmere vonná svíčka 75 g + difuzér 50 ml + tyčinky do difuzéru 10 kusů + prostorový parfém 15 ml, d
  • Grace Cole Golden Embers & Cashmere vonná svíčka 75 g + difuzér 50 ml + tyčinky do difuzéru 10 kusů + prostorový parfém 15 ml, d

Grace Cole Golden Embers & Cashmere vonná svíčka 75 g + difuzér 50 ml + tyčinky do difuzéru 10 kusů + prostorový parfém 15 ml, d

2105087
Nový produkt
429 Kč 354,55 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Za okny poletují sněhové vločky a vy se chcete jen zachumlat doma do krbu a užívat si tu nejlepší sváteční atmosféru. Dárková vonná sada bude tím nejlepším doplňkem přesně pro tuto příležitost, a to díky vonné svíčce, aroma difuzéru a vonnému prostorovému parfému. Neodolatelná kombinace bohaté švestky, šťavnatého černého rybízu a luxusního kašmíru propůjčí vaší pokožce hebkost a originální vůni.

  • vůně bohaté švestky, šťavnatého rybízu a luxusního kašmíru
  • v tmavě modré barvě s měděnými detaily
  • vytvoří nejlepší vánoční atmosféru

Použití

Vonná svíčka
Odstraňte obal, umístěte svíčku na nehořlavý materiál, zapalte knot a nechte vosk rozpustit po celém povrchu pro rovnoměrné pálení vosku.

Difuzér
Odstraňte víčko a vložte do difuzéru tyčinky – ty se nasáknou a budou postupně uvolňovat vůni do okolí. Pokud vůně zeslábne, otočte tyčinky v difuzéru.

Prostorový parfém
Rozprašte parfém do prostoru místnosti dle potřeby.

Složení

Sada obsahuje

  • Vonná svíčka 75 g
  • Difuzér 50 ml
  • Tyčinky do difuzéru 10 kusů
  • Prostorový parfém 15 ml

Upozornění

Není určeno pro vnitřní použití. Při kontaktu s očima vypláchněte vodou. Netestováno na zvířatech.

Grace Cole se od ostatních značek liší svým důrazem na luxus, nadčasovost a sofistikovanost. Produkty promění rutinní záležitost péče o tělo v nezapomenutelný, voňavý zážitek. Značka byla založena roku 2007 zakladatelkou Tracy Mort a dnes je široce oblíbenou značkou po celé Anglii. Její pečlivě vybrané složení, neodolatelné vůně a cenovou dostupnost si oblíbíte i vy.

Veškeré produkty jsou navrženy tak, aby ve vás vzbudily pocit luxusu a to nejen svým designem, ale také složením. Vneste luxus do každého vašeho dne!

Vyrobeno v Anglii.

2105087

Specifické reference

Nový produkt