Yankee Candle Twinkling Lights (Zářící světýlka) vonná svíčka malá sklo 104 g + vonná svíčka votivní 3 x 49 g, vánoční dárková s
  • Yankee Candle Twinkling Lights (Zářící světýlka) vonná svíčka malá sklo 104 g + vonná svíčka votivní 3 x 49 g, vánoční dárková s

Yankee Candle Twinkling Lights (Zářící světýlka) vonná svíčka malá sklo 104 g + vonná svíčka votivní 3 x 49 g, vánoční dárková s

2109285
Nový produkt
479 Kč 395,87 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Doba hoření: 3 x 15 hodin, 1 x 20 až 30 hodin

Luxusní krabička zdobena vánočním motivem cesmíny a sněhových vloček vyvedeným zlatou ražbou obsahuje tři votivní svíčky a malou svíčku Yankee Candle z vánoční kolekce Countdown to Christmas pro rok 2021. Skvělý dárek nejen pro fanoušky Yankee Candle.

Votivní svíčka
Votivní svíčky jsou skvělé pro vyzkoušení nové vůně a provonění menšího prostoru. Pro výraznější provonění zapalte alespoň 3 votivní svíčky v místnosti. Obsahují rovnoměrně a zcela provoněný parafínový vosk. Při hoření se roztékají a pro pálení použijte vhodný svícen nebo kalíšek.

  • Christmas Eve Cocoa (Vánoční kakao)
  • Tree Farm Festival (Festival stromků)
  • Letters to Santa (Vánoční dopisy)

Malá vonná svíčka
Malá vonná svíčka Yankee Candle se skleněným víčkem je skvělá k provonění menších prostor nebo jako milý dárek. Obsahuje rovnoměrně a zcela provoněný parafínový vosk. Speciální knot je u každé svíčky ručně narovnán pro optimální hoření a vonný výkon. Malá svíčka provoní prostor po dobu až 30 hodin stálou vůní do posledního záblesku plamínku.

  • Twinkling Lights (Zářící světýlka)

Člověk reaguje na vůně velmi silně. Lidé mívají s určitou vůní spojený určitý vjem nebo zážitek. Když pak dané aróma znovu ucítí, vybaví si krásnou chvíli se všemi detaily. Naše vůně navozují výrazně příjemné pocity, které vás uvolní a podpoří vnímání harmonie světa kolem vás.

Použití

Jak nejlépe vypálit svíčku
Je velmi důležité udržovat knot stále v délce 3-5 mm, a to i před prvním zapálením. Doporučujeme speciální nůžky na knot Yankee Candle. Pokud se objeví kouř nebo černá houbička na konci knotu, sfoukněte plamínek, zastřihněte knot, odstraňte jeho spálené zbytky a znovu svíčku zapalte. Pokud už zbývá jen 1,5 cm vysoká vrstva vosku, je čas se se svíčkou rozloučit. To zamezí možnému poškození povrchu pod svíčkou a také samotné sklenice.

Nejrovnoměrněji vypálíte vonnou svíčku, aniž by se v ní udělal tunel tak, že necháte vždy rozpustit vosk až ke kraji sklenice. Tak se z vosku vytvoří hladinka, která uvolňuje vůni nejintenzívněji. Svíčku nikdy nepalte v průvanu nebo na nerovné ploše. Pro nejrovnoměrnější hoření, lepší voskové jezírko a maximální dobu hoření můžete použít ozdobný prstenec IllumaLid či krásné cylindry, které sedí na průměr střední a velké svíčky Classic. Pokud se vám tunel již vytvořil, můžete zkusit ryze praktickou radu našich zkušených fanynek - obalit celou svíčku do alobalu (i po obvodu) a nahoře nechat pouze malý prostor pro plamínek. Celá svíčka se pěkně zahřeje a rozpustí se i tuhé okraje vosku. Jakmile je vosk rozpuštěný až ke kraji a svíčka po sfouknutí vychladne, sejměte alobal a při dalším zapálení se už budete moci těšit z krásného celistvého jezírka.

Svíčku nedoporučujeme pálit déle než 4 hodiny v kuse. Ideální je nechat jí posléze 2 hodiny vychladnout. Svíčky nepalte poblíž hořlavých předmětů, na choulostivém podkladu a také se ujistěte, že na ně nedosáhnou děti a domácí zvířata. A samozřejmě nikdy nenechávejte hořící svíčku bez dozoru, vždy jí při svém odchodu sfoukněte.

Složení

Dárková sada obsahuje

  • Christmas Eve Cocoa (Vánoční kakao) 49 g
  • Tree Farm Festival (Festival stromků) 49 g
  • Letters to Santa (Vánoční dopisy) 49 g
  • Twinkling Lights (Zářící světýlka) 104 g
2109285

Specifické reference

Nový produkt