Pedigree Denta Stix Small 7 kusů 110 g
  • Pedigree Denta Stix Small 7 kusů 110 g

Pedigree Denta Stix Small 7 kusů 110 g

101273
Nový produkt
56 Kč 48,70 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Krmivo pro štěňata od 4 měsíců a pro psy malých plemen. Pro psy znamenají zuby mnohem více, než pouze nástroj ke kousání, proto je denní péče o zuby u psů velmi důležitá. Pedigree Dentastix je pohodlný způsob péče o zuby, který příznivě působí na zuby a dásně. Vědecké studie dokládají, že Pedigree Dentastix může redukovat tvorbu zubního kamene až o 80%, a to díky kombinaci speciální textury a aktivních čistících látek. Pedigree Dentastix jsou kompletně stravitelné a nezůstávají po nich žádné zbytky.

Pedigree Denta Stix: jedinečná X-forma kombinace aktivních složek a speciální textury při denním užívání redukuje zubní kámen až o 80% (vědecky potvrzeno) péče o zuby kousáním a žvýkáním snacku přizpůsobená velikost snacku pro každého psa k dostání i v multipacku Pedigree Denta Stix je pohodlným řešením při péči o zuby Vašeho psa, pejsek pečuje o své zuby tím, že žvýká snack. Dentastix - to jsou zdravé a silné zuby.

  • doplněk stravy
  • 110g
  • vysoká chutnost

Složení
Obiloviny, výrobky rostlinného původu, maso a výrobky živočišného původu,  minerální látky, oleje a tuky.

Deklarované jakostní znaky
Protein 9,5%, tuk 2,6%, popel 6,1%, hrubá vláknina 2,4%, energie 325 kcal.

Složení

 

 

Upozornění

Technická specifikace a popis produktu je převzat od výrobce nebo od dovozce do ČR. Za případné chyby neneseme odpovědnost.

 

101273

Specifické reference

Nový produkt