Thierry Mugler Alien Goddess parfémovaná voda pro ženy 1 ml odstřik
  • Thierry Mugler Alien Goddess parfémovaná voda pro ženy 1 ml odstřik

Thierry Mugler Alien Goddess parfémovaná voda pro ženy 1 ml odstřik

2106389
Nový produkt
66 Kč 54,55 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Květinová vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2021

Jako zářící a velkorysou sluneční náruč popsaly vůni Mugler Alien Goddess její autorky – parfémářka Marie Salamagne a Nathalie Lorson. Tato parfémovaná voda vás zavede to mystického světa, v němž hlavní role patří sluneční bohyni. Ta vnáší světlo do temnoty, zvelebuje svět a stává se jeho léčivým darem.

Vůně Mugler Alien Goddess je příslibem ženskosti a naděje, ukrývající se ve flakonu. Ten je zahalen do odstínů zlata a metalické lakování evokuje východ slunce. Zářivou vonnou kompozici tím dokonale podtrhuje.

Přeneste na sebe poselství sluneční bohyně, kterou ztělesňuje parfémovaná voda pro ženy Mugler Alien Goddess. Tato vůně vám propůjčí oslnivou záři a pozitivní energii slunečních paprsků. Zahalí vás do nezaměnitelné vůně a promění vás v bohyni oslavující a povznášející svět.

Složení

Od prvního přivonění po doznění posledního tónu se můžete těšit na trojúrovňový zážitek v podobě zářivého, zázračného a nakonec rozumového zjevení. To první zajistí jiskřivé tóny citrusu bergamotu s kokosovým podkresem. Poté se nejvíce projeví bílé květy jasmínu – symbol ženskosti a smyslnosti – a otočník. V poslední fázi se projeví vanilka a kašmeran vyjadřující mír a naději.

  • Hlava: bergamot 
  • Srdce: indický jasmín
  • Základ: vanilka  
2106389

Specifické reference

Nový produkt