Jimmy Choo Urban Hero Gold Edition parfémovaná voda pro muže 1 ml odstřik
  • Jimmy Choo Urban Hero Gold Edition parfémovaná voda pro muže 1 ml odstřik

Jimmy Choo Urban Hero Gold Edition parfémovaná voda pro muže 1 ml odstřik

2109243
Nový produkt
59 Kč 48,76 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Jimmy Choo Urban Hero Gold Edition je dřevitá vůně uvedena na trh v září 2021.

Po úspěšném uvedení vůně Urban Hero v roce 2019 značka Jimmy Choo s hrdostí představuje pánskou novinku Urban Hero Gold Edition, novou sofistikovanou a přitažlivou vůni věnovanou záhadnému a sebevědomému muži Jimmy Choo. Rebel s tvůrčím talentem, sofistikovaný a neodolatelný: muž Jimmy Choo Urban Hero považuje město za své plátno a závoj noci za své hřiště.

Elegantnější než její předchůdkyně, vůně Urban Hero Gold Edition je rovněž plná protikladů evokujících muže, který miluje volný a bezprostřední přístup k životu. Přitažlivá dualita muže je vyjádřena jak ve vůni, tak ve zlatých odlescích a hluboké černé barvě flakonu.

Dílo slavné parfumérky Juliette Karagueuzoglou, Urban Hero Gold Edition má dřevitou, orientální a ovocnou kompozici. Představuje se ve formě parfémované vody, která vytváří zářivý kontrast k její smyslné předchůdkyni.

Jimmy Choo Urban Hero Gold Edition je sofistikovaná vůně s ohnivým kreativním srdcem. Plná protikladů a kontrastů, spojuje prvky elegance a rebelie, umění a života.

Dfesign flakonu odráží dynamiku samotné vůně. Zatímco estetika originální vůně Urban Hero odrážela čisté linie a okraje prostoru metropolí, design nové vůně charakterizuje motiv graffiti vyjádřený zlatými a lesklými odlesky na černém pozadí – jak flakónu, tak vnějšího balení. Design vyznívá mladistvě a vitálně.

Logo se inspiruje pouličním uměním v těch nejživějších metropolích světa a odkazuje na hodnoty a postoje muže Jimmy Choo Urban Hero.

Složení

V úvodu nasáknutá unikátními a vábivými tóny ananasu s červeným pomerančem, tato vůně v srdci vyniká balzámově-sladkým charakterem uklidňující levandule a sytých tónů fazolek tonky. Základ je hladký a sofistikovaný, vyjádřený kombinací santalového dřeva a mechu.

Složení vůně

  • Hlava: krvavý pomeranč, ananas
  • Srdce: tonka fazole, lavandin
  • Základ: dubový mech, santalové dřevo
2109243

Specifické reference

Nový produkt