Zadig & Voltaire This is Her! Vibes of Freedom parfémovaná voda pro ženy 1 ml odstřik
  • Zadig & Voltaire This is Her! Vibes of Freedom parfémovaná voda pro ženy 1 ml odstřik

Zadig & Voltaire This is Her! Vibes of Freedom parfémovaná voda pro ženy 1 ml odstřik

2202066
Nový produkt
59 Kč 48,76 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Ovocná, květinová vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2022

Okamžitý příval pozitivity vás zasáhne ihned, když se dámská parfémovaná voda Zadig & Voltaire This is Her! Vibes of Freedom setká s vaší kůží. S touto vůní nikdo nepřehlédne váš sexappeal a všichni pocítí pozitivní vibrace, které i díky ní budete vyzařovat.

Inspirací pro vznik vůně Zadig & Voltaire This is Her! Vibes of Freedom se stala naše touha po svobodě. Svoboda je jako instinkt, který je přirozeně v každém z nás. S touto myšlenkou se vám představuje vůně This is Her! Vibes of Freedom, aby rozzářila vaši osobnost a zajistila dobrou náladu vám i vašemu okolí.

Použití
Nanášejte na místa, která se dobře prokrvují. Například na pokožku na spáncích, za ušima, na vnitřní zápěstí, na dekolt, na krční tepny, do loketní nebo podkolenní jamky (především v létě).

Složení

Nejprve ucítíte svěží pivoňku a ovocné tóny hrušky. Po chvíli úvodní dvojici doplní růže, která vnáší moderní prvek, a také jasmín s nepřehlédnutelnou, přímo slunečnou zářivostí. Krémové tóny kaštanu se rozvíjí nejpozději a vnáší do kompozice jemnost.

  • Hlava: pivoňka, hruška
  • Srdce: růže, jasmín
  • Základ: šlahačka, kaštan
2202066

Specifické reference

Nový produkt