Paco Rabanne Olympea Solar parfémovaná voda pro ženy 1 ml odstřik
  • Paco Rabanne Olympea Solar parfémovaná voda pro ženy 1 ml odstřik

Paco Rabanne Olympea Solar parfémovaná voda pro ženy 1 ml odstřik

2203262
Nový produkt
59 Kč 48,76 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Orientální květinová vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2022

Vůně Paco Rabanne Olympéa Solar rozšiřuje kolekci Olympéa o jiskřivou intenzivní parfémovanou vodu prostoupenou květinami. Ty jako by ozařovalo slunce a jediné přivonění vás okamžitě přenese doprostřed prosluněného dne.

Zenitová krása ženy, její sebevědomí, divokost a nezávislost – to vše se do této vůně propisuje. Její charakter už jen podtrhuje flakon se vzorem listů symbolizující vavřínový věnec náležící vítězům.

Vrcholnou krásu ženy, její sílu a vítězství zachycuje ve své vonné kompozici dámská parfémovaná voda Paco Rabanne Olympéa Solar. Její vůně je jako zářivá exploze, která odhaluje všechny stránky ženy – bohyně. 

Složení

Nejprve vás zaujme mandarinka plná jiskřivé energie, která se již v úvodu mísí s vůní bílých květů. Ty se po chvíli projeví ještě více a zůstanou v popředí až do úplného závěru. I ve fázi doznívání jsou květinové tóny nepřehlédnutelné, a to díky ylang-ylang. Při doznívání se rozvoní i jemný měkký benzoin.

  • Hlava: pomerančový květ, mandarinka
  • Srdce: tahitská gardénie, dubový mech
  • Základ: ylang-ylang, benzoin

Použití
Nanášejte na místa, která se dobře prokrvují. Například na pokožku na spáncích, za ušima, na vnitřní zápěstí, na dekolt, na krční tepny, do loketní nebo podkolenní jamky.

2203262

Specifické reference

Nový produkt