Salvatore Ferragamo Signorina Ribelle parfémovaná voda pro ženy 50 ml
  • Salvatore Ferragamo Signorina Ribelle parfémovaná voda pro ženy 50 ml

Salvatore Ferragamo Signorina Ribelle parfémovaná voda pro ženy 50 ml

1909122
Nový produkt
1 399 Kč 1 156,20 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Orientální květinová vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2019

Jaká žena je Signorini Ribelle?
Mladá a odhodlaná, divoká a dobrotivá, nezávislá, ale romantická: Signorina Ribelle odráží paradoxy zakořeněné v reálném životě moderní mladé ženy. Je hrdinkou, která inspirovala nejnovější voňavý příběh Salvatore Ferragamo.

Odhodlána žít svůj život naplno, oslavuje jedinečnost vlastní osoby, nechává vyniknout své kvality a rozhoduje o strávení každého dne jejího života.

Odhaluje světu svou nezkrotnou pozitivní energii, přeměňuje běžné okamžiky na výjimečné vzpomínky a dělí se o ně se svými přáteli v životě i na sociálních sítích.

Svou sílu a sebevědomí využívá k tomu, aby povzbudila jiné ženy, zatímco svou rozhodnost a nezávislost přeměňuje na čerstvou charisma, okouzlující ženskost a příznačný italský styl.

Ať už si vychutnává espresso, nebo jízdu na Vespa s přáteli, narušuje rutinu jednoduchými veselými činy, které se mění na vzpomínky a zanechávají stopu na ty, kteří ji obklopují.

Signorina Ribelle je nebojácná verze vaší osobnosti.

Vůně
Ohromnou vnitřní sílu ženy Signorina Ribelle vyjadřuje neodolatelná vůně povyšující běžné vonné tóny na překvapivé směsi. Vůni otevírá ovocná kombinace mandarinky a červené hrušky okořeněná růžovým pepřem, po níž nastupuje exploze bílých květů včetně tiaré, neroli a speciálně navržené, delikátní molekuly ylang-ylang. Ženskému květinovému srdci vytváří protiklad elegantní dřevitý základ složený z hlubokého santalu a čerstvého pižma, obohaceného o nečekané gurmánské tóny italské vanilkové zmrzliny a exotického kokosového mléka.

Flakon
Vůně se představuje v ikonickém obdélníkovém flakonu ve výrazném fuksiovém odstínu. Zdobí ji tradiční Vara mašle v roztřepených provedení evokující troufalost nové ženy Signorina.

Reklamní kampaň
V harmonii s konceptem mozaiky osob, který nedávno představili kolekce módního domu Salvatore Ferragamo, mediální kampaň k nové vůni odráží řadu talentů různých generací v typicky italském prostředí.

Pod režií Gordona Von Steinera se jako tvář nové vůně Signorina Ribelle představuje americká modelka Cara Taylor. Jako obličeje klasické vůně Signorina Eau de Parfum a tajemné Signorina Misterioso ji doprovázejí korejsko-americká modelka DJ Soo Joo Park a Hiandra Martinez z Dominikánské republiky.

Režisér kampaně: Gordon Von Steiner
Obličeje: Cara Taylor, Soo Joo Park, Hiandra Martinez
Uvedení kampaně: září 2019

O kolekci vůní Signorina 
Kolekce Signorina je oslavou rozmanitosti ženského charakteru. S každou kapitolou představuje značka sofistikovanou vůni vyzdvihující pestré vlastnosti žen. Bez ohledu na to, zda jste více rebelka, romantička nebo tajemná žena, vůně Signorina dokáží posílit vaše výrazné stránky a odhalit svůdnost vaší osobnosti.

Kolekce je ódou pro ženy a ženské přátelství, které povzbuzují sílu, podporu a pocity štěstí. Symbolem ženského přátelství je právě ikonická Vara mašle zdobící flakony v růžovém, černém a fuchsiová odstínu. Kolekce není určena k tomu, aby v ženách utužovala sny a ideály, ale na to, aby odrážela jejich pravý charakter a stává se poctou rozdílů, které dělají každou ženu Signorina jedinečnou a nezastavitelnou.

Tuto vůni vytvořila Sophie Labbe.

Vůně je k dispozici jako 30, 50 a 100 ml Eau de Parfum.

Složení vůně:
Hlava: mandarinka, červená hruška, růžový pepř
Srdce: květ frangipani, ylang-ylang, jasmín sambac
Základ: kokosové mléko, santalové dřevo, vanilková zmrzlina

Salvatore Ferragamo Signorina Ribelle parfémovaná voda pro ženy 50 ml

1909122

Specifické reference

Nový produkt