Hugo Boss Boss The Scent Absolute for Him parfémovaná voda pro muže 50 ml
  • Hugo Boss Boss The Scent Absolute for Him parfémovaná voda pro muže 50 ml

Hugo Boss Boss The Scent Absolute for Him parfémovaná voda pro muže 50 ml

1909990
Nový produkt
919 Kč 759,50 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Orientálně kořeněná vůně pro muže, novinka 2019.

Sofistikovaná a podmanivá orientální jantarová vůně. Nechte se zlákat pokračováním příběhu o svádění. Ještě intenzivnější interpretaci vášně vystupňované do absolutní smyslnosti vám předkládá parfémovaná voda Hugo Boss Boss The Scent Absolute. Zažijete s ní přímo magnetickou přitažlivost.

Bezmála afrodiziakální účinky v sobě ukrývá vůně Boss The Scent Absolute. Jedná se o temnější a bohatší reinterpretaci toaletní vody Boss The Scent. Ta je vyjádřením smyslové přitažlivosti, na kterou nyní navázala 2. kapitolou varianta Absolute.

Ingredience jsou v této parfémované vodě zvýrazněny natolik, že se stává synonymem vášně, síly a podmanivé smyslnosti. Vůně je i tentokrát spojena s postavou charismatického Jamieho Dornana.

Parfém byl složen parfémumérem Brunem Jovanovicem.

Je prezentována ve flakonu vyrobeném z těžkého fasetovaného skla umístěného v kovové kleci pro zachycení a obsazení bohaté intenzity naprosto návykového pánského parfému.

Složení

Nabízí bohatší a intenzivnější interpretaci původní pánské vůně Boss The Scent. Pikantní povzbuzující vrchní tóny zázvoru spojující návykovou sladkost ovoce Maninka se smyslností kořenů Mondia. Vetiver přináší kouřovou mužnou eleganci základním tónům vůně, schne a svůdně přetrvává na kůži. Parfémovaná voda přitáhne vaši pozornost hned u úvodních tónech, které patří pikantnímu zázvoru. Poté do hry vstupuje sladká maninka, která nejen vytváří srdce vůně, ale probudí ve vás i novou závislost. Svůdná vonná kompozice je postavena na kouřovém základu vetiveru.

Složení vůně

  • Hlava: zázvor
  • Srdce: maninka
  • Základ: vetiver

Upozornění

1909990

Specifické reference

Nový produkt