Moschino Toy Boy parfémovaná voda pro muže 50 ml
  • Moschino Toy Boy parfémovaná voda pro muže 50 ml

Moschino Toy Boy parfémovaná voda pro muže 50 ml

1910445
Nový produkt
1 059 Kč 875,21 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Dřevitě kořeněná vůně uvedena na trh v roce 2019

Toy Boy, nová ikonická vůně od Moschino.

Osloví svérázného, dynamického, entusiastického a vášnivého muže, který se však nebojí odhalit svou něžnou, či hravou stránku.

Toy Boy, nová pánská vůně Moschino, se představuje ve výrazném skleněném flakonu v zářivém designu černého laku a s luxusními stříbrnými detaily. Vyzývavý flakon, jaký nelze přehlédnout, je nezbytným doplňkem muže v přicházející sezóně podzim/zima, přičemž odhalí jeho něžnou a hravou stránku. Uzávěr flakónu působí moderně a elegantně. Vnější balení odráží cenný charakter jeho obsahu.

Toy Boy je první pánskou vůní, kterou pro Moschino navrhl kreativní ředitel a designér Jeremy Scott. Jako flakon vůně byl opět zvolen legendární medvěd Moschino, který je protentokrát zahalen do neprůhledného černého laku. Tváří kampaně se stal brazilský model Jhona Burjack.

Složení

Vrchní tóny vás příjemně osvěží esencemi italského bergamotu a šťavnaté hrušky. Kontrastní hřejivost vytváří hřebíček doplněný dřevem elemi a muškátovým oříškem. Ve středních tónech se pozvolna rozvoní okouzlující květy magnólie, lnu a růže, které provází tóny kašmeranu. O mužný závěr se postará haitský vetiver, ambermax a pižmový sylkolid.

  • Hlava: italský bergamot, červený rybíz, pryskyřice elemi, lístky hrušky, indonéský muškátový oříšek
  • Srdce: hřebíček, růže, magnólie, květy lnu
  • Základ: vetiver z haiti ve verzi orpur, sylkolide, kašmír, ambermax

Použití
Nanášejte na místa, která se dobře prokrvují. Například na pokožku na spáncích, za ušima, na vnitřní zápěstí, na dekolt, na krční tepny, do loketní nebo podkolenní jamky.

Upozornění

1910445

Specifické reference

Nový produkt