Carolina Herrera Bad Boy Le Parfum parfémovaná voda pro muže 100 ml
  • Carolina Herrera Bad Boy Le Parfum parfémovaná voda pro muže 100 ml

Carolina Herrera Bad Boy Le Parfum parfémovaná voda pro muže 100 ml

2102994
Nový produkt
2 469 Kč 2 040,50 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Bad Boy od značky Carolina Herrera je orientálně-kořeněná vůně pro muže.

Staňte se živoucím důkazem toho, že pravidla jsou zde od toho, aby se porušovala. Vůně Carolina Herrera Bad Boy Le Parfum s touto myšlenkou vznikla a přenesla ji do své vonné kompozice plné odvahy, která je v ní vyjádřena ještě intenzivněji než v původní vůni Bad Boy.

Také flakon se dočkal, oproti ikonickému Bad Boy blesku, větší dávky sofistikovanosti díky matnému designu, a to jak samotného flakonu, tak vnější krabičky. Odráží v sobě touhu po dobrodružství a objevování neprozkoumaných míst. Právě to vůně odráží a přenáší i na svého nositele.

Nechte se zasáhnout! Ještě větší dávku odvahy v sobě koncentruje pánská parfémovaná voda Carolina Herrera Bad Boy Le Parfum. Nikdo ve vašem okolí nezapochybuje, že před nimi stojí autentický, nekonformní muž se vzrušující špetkou tajemna a dualitou charakteru, která k modernímu muži patří.

Složení

Od prvního okamžiku vás čeká jízda, která začíná úvodními energickými tóny grapefruitu v kombinaci s konopím, které vytváří vzrušující podkres. Tato kombinace se po chvíli propojí s pikantním černým pepřem, který se perfektně doplňuje s geraniem. O něco později začnou dominovat hřejivé smyslné tóny kůže a dřevitý vetiver, které vás dovedou do úplného finále.

Složení vůně

  • Hlava: grep, konopí
  • Srdce: geránium, černý pepř
  • Základ: kůže, vetiver

Upozornění

2102994

Specifické reference

Nový produkt