Guerlain Mon Guerlain Sparkling Bouquet parfémovaná voda pro ženy 100 ml
  • Guerlain Mon Guerlain Sparkling Bouquet parfémovaná voda pro ženy 100 ml

Guerlain Mon Guerlain Sparkling Bouquet parfémovaná voda pro ženy 100 ml

2103195
Nový produkt
3 164 Kč 2 614,88 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Mon Guerlain Sparkling Bouquet od Guerlain je orientálně-květinová vůně pro ženy, uvedena na trh v roce 2021.

Manifest moderní ženskosti je motto, které provází celou parfémovou linii Guerlain. Tu rozšířila vůně Mon Guerlain Sparkling Bouquet. Vyznačuje se jiskřivou vonnou kompozici a jejím základem je trio levandule – vanilka – jasmín, které známe již z ikonické Mon Guerlain. Ve vůni Sparkling Bouquet je doplněno o další ingredience vytvářející ovocnou svěžest.

Vůni dovádí k dokonalosti flakon „quadrilobé“ ozdobený třpytivým kroužkem kolem hrdla. Tváří této parfémované vody, stejně jako celé linie, je Angelina Jolie, ztělesňující ženskou sílu, svobodu a smyslnost.

Váš úsměv toho dokáže mnohem více, než si myslíte. Parfémovaná voda pro ženy GUERLAIN Mon Guerlain Sparkling Bouquet vám připomene, že díky němu můžete rozzářit svět okolo sebe. Tato vůně také zvýrazní třpyt vaší ženské aury a vy se tak stanete dokonale oslnivou.

Složení

Jako první si vaše smysly získá citrusové spojení mandarinky a bergamotu, které doplňuje hruškový akord. Po chvíli se úvodní ovocné tóny propojí s levandulí, jemnou pivoňkou a jasmínem se zářivým slunečným vyzněním. Delikátnost do kompozice vnáší vanilka. Ve kombinaci s bílým pižmem a krémovými tóny santalového dřeva vás bude provázet až do posledního okamžiku.

Složení vůně

  • Hlava: hruška, pomeranč, bergamot
  • Srdce: pivoňka, levandule, jasmín sambac
  • Základ: bílé pižmo, santalové dřevo, tahitská vanilka
2103195

Specifické reference

Nový produkt