Yves Saint Laurent Black Opium Extreme parfémovaná voda pro ženy 90 ml
  • Yves Saint Laurent Black Opium Extreme parfémovaná voda pro ženy 90 ml

Yves Saint Laurent Black Opium Extreme parfémovaná voda pro ženy 90 ml

2106418
Nový produkt
2 859 Kč 2 362,81 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Orientální vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2021

Zajděte do extrému a probuďte v sobě maximální svůdnost, dráždivost a odvahu. Tak by se dala shrnout myšlenka, se kterou vznikla intenzivní, až radikální vůně Black Opium Extreme. Její vonná kompozice je hrou světla a tmy, kdy světlo je ještě jasnější a černá ještě temnější.

Návyková je nejen samotná vůně, ale pohled neodtrhnete ani od flakonu. Ten se kompletně zahalil do černé, a to včetně kulatého průzoru, který je zcela neprůhledný – na rozdíl od jejích předchůdců. Černý třpyt na flakonu pak charakter vůně perfektně dotváří.

Tak sexy jste se necítila ještě nikdy dřív. A ten pocit s vámi zůstane, protože dámská parfémovaná voda Yves Saint Laurent Black Opium Extreme jen tak nevyprchá. Tato extrémně návyková vůně vám dá odvahu prožít extázi a zářit celou noc.

Použití

Vůni nanášejte na pokožku, především na teplejší části těla: za krk, na vnitřní část zápěstí, za ušní lalůčky.

Složení

Je to spojení hrušky, mandarinky a citronu, které vůni zajišťuje okamžitou přitažlivost. Poté se dostane do popředí květ pomerančovníku, jasmín a bílá pivoňka se svým smyslným vyzněním. Vše podkresluje nezbytná káva, absolut kakaa a pačuli. Právě díky nim se závislost se na této parfémované vodě vytváří už při prvním přivonění.

Příběh vůně

  • Hlava: hruška 
  • Srdce: pomerančový květ
  • Základ: káva
2106418

Specifické reference

Nový produkt