Bvlgari Man Glacial Essence parfémovaná voda pro muže 100 ml + parfémovaná voda 15 ml, dárková sada
  • Bvlgari Man Glacial Essence parfémovaná voda pro muže 100 ml + parfémovaná voda 15 ml, dárková sada

Bvlgari Man Glacial Essence parfémovaná voda pro muže 100 ml + parfémovaná voda 15 ml, dárková sada pro muže

2105886
Nový produkt
2 149 Kč 1 776,03 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Aromatická fougérová vůně uvedena na trh v roce 2020.

Bvlgari Man Glacial Essence ztělesňuje nezastavitelnou mužnost muže objevujícího vlastní vnitřní sílu. Nová pánská vůně vyzařuje zářivou svěžest, která zachycuje ohromnou velkolepost zamrzlých hor, vyvolávající hluboký pocit vnitřní ušlechtilosti. Značka Bvlgari sahá na jeden z nejvyšších vrcholů světa, aby zachytila nejsvěžejší a nejčistší nádech čerstvého vzduchu - ten, který nás inspiruje k tomu chtít dosáhnout více. Pronikavý vítr změn ožívá v nové pánské vůni Bvlgari Man Glacial Essence. Nádech svěžesti, exploze života.

Představujeme nový živel v kolekci Bvlgari Man: Vzduch

Je možné přemoci něco nepřekonatelné? Je možné, aby něco nehmotné získalo tvar? Uzavřít neviditelnou sílu vzduchu do flakónu se zdá být nedosažitelnou výzvou, na kterou se zavázali tvůrci kolekce Bvlgari Man.

"Snažil jsem se přetlumočit pocit ledové svěžesti. Tato vysoce kontrastní vůně je jako ledový, osvobozující nádech čerstvého vzduchu pro každého muže, který si ji zvolí." Alberto Morillas, Mistr parfumér.

Nová vůně pro muže Bvlgari Man Glacial Essence ztělesňuje nezdolatelnou maskulinitu muže jdoucího si za svými velkolepými cíli, vyzařuje zářivou svěžest zachycující nespoutanou majestátnost sněhem a ledem pokrytých hor, evokující hluboký pocit vnitřní vznešenosti.

Flakon vůně Bvlgari Man Glacial Essence působí stejně majestátně jako nejvyšší hory světa. Je monumentem krásy zamrzlých obzorů a třpytivě zasněžených vrcholků. Jeho azurové odrazy zrcadlí nuance ledovcem pokryté krajiny mezi nebem a zemí, kameny a ledem – je místem, kde se potkávají přírodní živly a společně utvářejí dokonalou harmonii.

Použití

Parfémovaná voda
Nastříkejte na pokožku ze vzdálenosti 15-20 cm.

Složení

Svěžest jiskřivých prvních tónů probouzí nečekaně dřevité a energické srdce, které kulminuje ve formě intenzivních a ambiciózních tónech základu.

Složení vůně

  • Hlava: exploze svěžesti: esence bobulí jalovce, extrakt ze zázvoru, esence pelargónie
  • Srdce: aromatické povzbuzení: esence australského santalového dřeva, koncentrát kosatce, esence pelyňku
  • Základ: dřevité charisma: esence aljašského cedrového dřeva, akord clearwood®, pižmový akord

Sada obsahuje

  • parfémovaná voda pro muže 100 ml
  • parfémovaná voda 15 ml

Upozornění

2105886

Specifické reference

Nový produkt