Montblanc Legend Red parfémovaná voda pro muže 50 ml
  • Montblanc Legend Red parfémovaná voda pro muže 50 ml

Montblanc Legend Red parfémovaná voda pro muže 50 ml

2201589
Nový produkt
1 049 Kč 866,94 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Dřevitá vůně pro muže uvedena na trh v roce 2022

Rudá je symbolem tolika různých emocí a vlastností. Její variabilita je fascinující a přitažlivá, byla doslova předurčena stát se inspirací pro parfém stvořený duem mistrů Anne Flippo a Nicolasem Baulieu, jimž se podařilo zachytit její komplexnost a mužnou intenzitu.

Charismatický dřevitý parfém, svěží a intenzivní, troufalý a zároveň citlivý, zbrusu nový vonný zážitek navozující vzrušení z rychlosti, díky němuž začne rychleji tlouct i vaše srdce. Cedrové dřevo, šalvěj a Tonka boby používané při výrobě, dodává společnost LMR, která spolupracuje s místními farmáři na celém světě a získává od nich čisté, přírodní a obnovitelné ingredience se striktním důrazem na komplexní transparentnost a podporu enviromentálního přístupu, udržitelného rozvoje a lokálních komunit.

Složení

Rudá záplava se představuje šťavnatou svěžestí červeného pomeranče a řízného grapefruitu spojených do pikantního kontrastu s kardamomem. Kombinace šalvěje, cedrového dřeva a jalovcových bobulí odívá citrusovou svěžest do interesantního aromatického hávu, podtrženého magnetickou přitažlivostí mahagonu, cedru z Atlasu a doteku fazolí Tonka, které dodávají vůni Legend Red krémovou smyslnost.

  • Hlava : Červený pomeranč, grapefruit, kardamon
  • Srdce : Šalvěj, cedrové dřevo, jalovcové bobule
  • Základ : Mahagon, cedr, fazole Tonka
2201589

Specifické reference

Nový produkt