Paco Rabanne 1 Million Elixir Parfum Intense parfémovaná voda pro muže 50 ml
  • Paco Rabanne 1 Million Elixir Parfum Intense parfémovaná voda pro muže 50 ml

Paco Rabanne 1 Million Elixir Parfum Intense parfémovaná voda pro muže 50 ml

2201726
Nový produkt
2 039 Kč 1 685,12 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Paco Rabanne 1 Million Elixir Parfum Intense je aromatická fougere vůně uvedena na trh v roce 2022

Až neuvěřitelně intenzivní je pánský parfém Paco Rabanne 1 Million Elixir. Navazuje na svého předchůdce 1 Million a odhaluje ještě bohatší a sofistikovanější vonnou kompozici. Ta je zárukou vzrušujících pocitů, které ve vás okamžitě vyvolá.

Absolutního vrcholu intenzity a smyslnosti dosáhla vůně Paco Rabanne 1 Million Elixir. Do tohoto parfému byly ručně sesbírány ty nejvybranější ingredience z celého světa. Díky tomu mohl vzniknout skutečný olfaktorický skvost.

Jako šperk vypadá propracovaný flakon v podobě zlaté cihličky a odráží hloubku i smyslnost jeho obsahu. Je ještě odvážnější, než dříve, a je výrazem nové síly.

Složení

O smyslný zážitek se od prvních okamžiků postará davana, kterou doprovází jablko. Krátce nato se vmísí dřevité tóny cedru, vonokvětka a damašská růže. Na pozadí vonné kompozice je výrazná především vanilka, sladce hřejivá fazole tonka a pačuli.

  • Hlava: jablko, davana
  • Srdce: damašská růže, cedr, vonokvětka
  • Základ: absolutní vanilka, tonka fazole, pačuli

Použití
Nanášejte na místa, která se dobře prokrvují. Například na pokožku na spáncích, za ušima, na vnitřní zápěstí, na dekolt, na krční tepny, do loketní nebo podkolenní jamky.

Upozornění

2201726

Specifické reference

Nový produkt