Versace Crystal Noir parfémovaná voda pro ženy 50 ml
  • Versace Crystal Noir parfémovaná voda pro ženy 50 ml

Versace Crystal Noir parfémovaná voda pro ženy 50 ml

2206597
Nový produkt
1 609 Kč 1 329,75 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Orientální květinová vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2004.

Ovocně-orientální charakter parfému nabízí magický zážitek pro svou nositelku i její okolí. Versace Crystal Noir zanechává přepychový dojem jedinečného okamžiku, který si budete chtít zopakovat.

Představuje ryzí magickou vůni, éterickou i smyslnou zároveň. Delikátně drahocenný, orientálně ženský charakter podtrhuje její do detailu propracovanou kompozici, která není založena na dlouhém seznamu ingrediencí, ale jen na pečlivě vybraném akordu těch nejvzácnějších vonných lahůdek.

Pod pojmem ženská vůně si představuji květinovou kompozici s dotekem čehosi nepostřehnutelného, ale mimořádně svůdného. Proto jsem pro Crystal Noir vybrala gardénii, květinu, kterou zbožňuji pro její opojně sladkou a přesto mimořádně jemnou vůni. Spolu s hřejivou silou ambry vytváří nádherně vyvážené protiklady - stejné, jaké v sobě skrývá každá žena, která dovede být racionální i bohémská, něžně sladká i záhadně smyslná.

Autorem této vůně je Antoine Lie.

Použití

Nanášejte na místa, která se dobře prokrvují. Například na pokožku na spáncích, za ušima, na vnitřní zápěstí, na dekolt, na krční tepny, do loketní nebo podkolenní jamky.

Složení

Nejprve ucítíte šťavnatý černý rybíz, sladký černý fík a omamnou fialku. Poté se rozvoní plumérie, jasmín a tuberóza. Základ vůně, jež vydrží na kůži nejdéle, se nese ve znamení lahodné vanilky, hřejivého santalového dřeva, otočníku a kašmeranu.

  • Hlava: vzdušné tóny pomeranč
  • Srdce: gardénie, pivoňka
  • Základ: pižmo, santalové dřevo, jantar

Upozornění

2206597

Specifické reference

Nový produkt