Gucci Flora Gorgeous Gardenia parfémovaná voda pro ženy 100 ml
  • Gucci Flora Gorgeous Gardenia parfémovaná voda pro ženy 100 ml

Gucci Flora Gorgeous Gardenia parfémovaná voda pro ženy 100 ml

2208755
Nový produkt
2 799 Kč 2 313,22 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Ovocná, květinová vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2021

Vůně Gucci Flora Gorgeous Gardenia je výzvou k tomu, abyste přijali nezdolný optimismus, který se ve vás ukrývá, a šířili ho dál. Tato radostná vůně je zabalena do nádherného flakonku vyrobeného z 10 % z recyklovaného skla s růžovým lakem na bázi vody. Etiketu zdobí květinový motiv, charakteristický pro značku Gucci.

Podstatu vůně dokonale ztělesňuje svobodomyslná Miley Cyrus a svět kolem ní – plný rock’n’rollu i fantazijního květinového světa, který vytváří hravý kontrast. Vůně Gorgeous Gardenia je bohatší a intenzivnější interpretací její předchůdkyně – toaletní vody Flora Gorgeous Gardenia.

Představte si nádhernou vilu obklopenou ještě krásnější zahradou. Na toto fantazijní místo vás zavede parfémovaná voda pro ženy Gucci Flora Gorgeous Gardenia. Jen pozor na chlupaté štěňátka a kočičky, které jsou tam také. Zažijte intenzivní dávku radosti!

Složení

Jako první si vás získá delikátní vůně šťavnaté hrušky s podkresem tónů červeného bobulovitého ovoce a italské mandarinky. Po chvíli vás okouzlí jasná, krémová gardénie s lehce ovocným a zeleným vyzněním a také zářivé tóny bílých květů jasmínu. Na závěr se rozprostřou nasládlé tóny pačuli a hnědého cukru.

  • Hlava: květ hrušky, mandarinka, červené bobule
  • Srdce: gardénie, absolut jasmínu, plumérie
  • Základ: pačuli, hnědý cukr

Upozornění

2208755

Specifické reference

Nový produkt