Thierry Mugler Alien Goddess parfémovaná voda pro ženy 30 ml + parfémovaná voda 10 ml, dárková sada
  • Thierry Mugler Alien Goddess parfémovaná voda pro ženy 30 ml + parfémovaná voda 10 ml, dárková sada

Thierry Mugler Alien Goddess parfémovaná voda 30 ml + parfémovaná voda 10 ml miniatura, dárková sada pro ženy

2210179
Nový produkt
1 749 Kč 1 445,45 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Květinová vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2021

Jako zářící a velkorysou sluneční náruč popsaly vůni Mugler Alien Goddess její autorky – parfémářka Marie Salamagne a Nathalie Lorson. Tato parfémovaná voda vás zavede to mystického světa, v němž hlavní role patří sluneční bohyni. Ta vnáší světlo do temnoty, zvelebuje svět a stává se jeho léčivým darem.

Vůně Mugler Alien Goddess je příslibem ženskosti a naděje, ukrývající se ve flakonu. Ten je zahalen do odstínů zlata a metalické lakování evokuje východ slunce. Zářivou vonnou kompozici tím dokonale podtrhuje.

Přeneste na sebe poselství sluneční bohyně, kterou ztělesňuje parfémovaná voda pro ženy Mugler Alien Goddess. Tato vůně vám propůjčí oslnivou záři a pozitivní energii slunečních paprsků. Zahalí vás do nezaměnitelné vůně a promění vás v bohyni oslavující a povznášející svět.

Složení

Od prvního přivonění po doznění posledního tónu se můžete těšit na trojúrovňový zážitek v podobě zářivého, zázračného a nakonec rozumového zjevení. To první zajistí jiskřivé tóny citrusu bergamotu s kokosovým podkresem. Poté se nejvíce projeví bílé květy jasmínu – symbol ženskosti a smyslnosti – a otočník. V poslední fázi se projeví vanilka a kašmeran vyjadřující mír a naději.

  • Hlava: bergamot
  • Srdce: indický jasmín
  • Základ: vanilka

Sada obsahuje

  • Thierry Mugler Alien Goddess parfémovaná voda 30 ml
  • Thierry Mugler Alien Goddess parfémovaná voda 10 ml miniatura
2210179

Specifické reference

Nový produkt