Gucci Guilty pour Homme edp 90ml
  • Gucci Guilty pour Homme edp 90ml

Gucci Guilty pour Homme parfémovaná voda pro muže 90 ml

2210321
Nový produkt
1 799 Kč 1 486,78 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Aromatická, dřevitá vůně pro muže uvedena na trh v roce 2020

Černý neprůhledný flakon vůně Gucci Guilty Pour Homme je neklamnou předzvěstí, že ukrývá mysteriózní moderní vůni plnou kontrastů. A nejen to. Tato parfémovaná voda je prohlášením skutečné síly a mužnosti.

Tváří vůně se stal oceňovaný herec a muzikant Jared Leto. Je vyobrazen v uvolněné poloze v prostředí americké prádelny a perfektně tak zachycuje myšlenku výstřednosti, která je jednou z ústředních, kolem kterých tato vůně vznikla.

Odhalte světu svou výstřednost a nebojácnost. Pánská parfémovaná voda Gucci Guilty Pour Homme vás přiměje svou smyslnou vůní dát své nekonvenční a trochu tajuplné stránce osobnosti absolutní svobodu a ukázat svou mužnost s takovou intenzitou, jako nikdy dřív.

Složení

Teplá, kořenitá vůně červeného chilli papričky kontrastuje s hořkou, aromatickou vůní čerstvého vinného octa a soli a vyvolávají nečekané zvraty. Neroli, francouzská levandule a pomerančový květ rozvíjejí tóny srdce a ty pak působí silnějším, intenzivnějším mužským dojmem. Vůně je zakončena bohatými a smyslnými spodními tóny pačuli a cedru.

  • Hlava: růže, chilli papričky, balzamikový ocet, sůl
  • Srdce: květy pomerančovníku, neroli, levandule
  • Základ: cedr, pačuli
2210321

Specifické reference

Nový produkt