Heathcote & Ivory Dove & Rose Adventní kalendář mix krémů na ruce, pěn do koupele, mycích gelů, solí do koupele a šumivých koulí
  • Heathcote & Ivory Dove & Rose Adventní kalendář mix krémů na ruce, pěn do koupele, mycích gelů, solí do koupele a šumivých koulí

Heathcote & Ivory Dove & Rose Adventní kalendář mix krémů na ruce, pěn do koupele, mycích gelů, solí do koupele a šumivých koulí

2106999
Nový produkt
1 253 Kč 1 035,54 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Díky ikonickému adventnímu kalendáři budou tyto Vánoce skutečné nezapomenutelné. Naplněn voňavými překvapeními z péče o tělo a přípravků do koupele a bohatě zdoben rozmanitým výběrem těch nejkrásnějších potisků z dílny Morris & Co. činí ten nejkrásnější dárek ke sdílení s vašimi blízkými.

Objevte voňavé šumivé bomby, mycí gely, pěny do koupele, tělové mléko s obsahem bambuckého másla, krémy na ruce a další překvapení. 24 produktů vždy s originální vůní Morris & Co.: Hrdlička představuje klid. Uklidňuje a odvádí pryč naše splašené myšlenky. Hrdličky nás učí, že klid v duši je vždy správnou cestou pro každou situaci. Díky tomuto kalendáři můžete poklid vnést i do svého domova. Užijte si bambucké máslo, extrakt z aloe vera a jojobový a makadamový olej.

Použití

Krémy na ruce
Podle potřeby naneste na ruce několikrát denně malé množství krému a rovnoměrně rozetřete.

Pěna do koupele
Malé množství nalijte do vodní lázně o teplotě 36-38 °C. Optimální doba koupele je 15-20 minut.

Mycí gel
Naneste na vlhkou kůži. Gel napěňte a nakonec jej důkladně opláchněte.

Sůl do koupele
Malé množství nasypte do vodní lázně o teplotě 36-38 °C. Optimální doba koupele je 15-20 minut.

Šumivá koule
Vhoďte do vodní lázně o teplotě 36-38 °C. Optimální doba koupele je 15-20 minut.

Složení

Sada obsahuje

  • 9x Krém na ruce
  • 4x Pěna do koupele
  • 4x Mycí gel na tělo a ruce
  • 4x Sůl do koupele
  • 3x Šumivá bomba do koupele

Upozornění

Heathcote&Ivory, britská značka založená roku 2000, začínala jako malá rodinná firma vyrábějící jemná glycerinová mýdla a vonné svíčky. Díky svým nezaměnitelným vůním a průkopnickým ingrediencím zanedlouho přerostla v lifestylovou značku působící ve více než 35 zemí světa. Produkty této značky najdete v renomovaných obchodních domech, buticích a u specializovaných maloobchodních prodejců.

Na první pohled produkty zaujmou svým neotřelým a hravým designem, který je kombinací výrazných barev a květinových vzorů, podaných jak v klasickém, tak moderním stylu. Spolupráce s designéry jako Sara Miller, Cath Kidston, Meredith Wing nebo Morris&Co poskytuje širokou škálu designu a produktů, ze kterých si vybere každý. Dokonalé kolekce poslouží jako stylový bytový doplněk, ale i jako nezapomenutelný dárek pro vaše nejbližší.

Filozofii Heathcote&Ivory je maximální důraz na detail, použití jen těch nejlepších ingrediencí a zakomponování esenciálních olejů a účinných látek. Nabízí neotřelé, ale i klasické kombinace vůní, které na pokožce vydrží celý den.

Všechny produkty byly schváleny organizací PETA, značka obdržela certifikát Cruelty Free (produkt, ani suroviny v něm obsažené nebyly testované na zvířatech) a je vhodná pro vegany. Žádný z produktů neobsahuje parabeny, ani sulfáty.

Vhodné pro vegany. Netestováno na zvířatech.
Navrženo v Anglii.

2106999

Specifické reference

Nový produkt