MineTan My Moroccan Self Tan Foam samoopalovací pěna s arganovým olejem 200 ml
 • MineTan My Moroccan Self Tan Foam samoopalovací pěna s arganovým olejem 200 ml

MineTan My Moroccan Self Tan Foam samoopalovací pěna s arganovým olejem 200 ml

2102391
Nový produkt
861 Kč 711,57 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Vyživující síla arganového oleje spojená a perfektním tmavě bronzovým opálením i pro tu nejsušší pleť. To je samoopalovací pěna Maroccan. Samoopalovací pěna Maroccan obsahuje přírodní arganový olej, který působí proti stárnutí pleti a vnějším škodlivým vlivům a další přírodní antioxidační složky, které tento blahodárný efekt umocňují. Nebojte se samoopalování i velice suché nebo zralé pokožky. Výsledkem bude nejen dokonalé tmavé opálení, ale také speciální péče a hydratace. Vhodný pro všechny typy pokožky.

 • bez oranžových tónů
 • bez zápachu
 • obsahuje vyživující antioxidanty a oleje
 • bez nežádoucích skvrn
 • rychleschnoucí
 • opálení již za hodinu

Použití

 1. Aplikujte na suchou, čistou a peelingem očištěnou pokožku. Peeling doporučujeme provádět 8-16 hodin před aplikací. Minimálně 24 hodin před aplikací pokožku neholte.
 2. Na nanesení produktu používejte výhradně určenou aplikační rukavici. Dbejte opatrnosti při aplikaci na kolena, lokty, kotníky kvůli nežádoucímu tmavému odstínu.
 3. Určete si sami, jak tmavé opálení chcete mít. Smyjte po hodině pro přirozený opálený vzhled. Pro hlubší a tmavší výsledek nechte působit déle (2-3 hodiny).
 4. Produkt z kůže umyjte vlažnou vodou po 1-3 hodinách dle Vámi zvolené hloubky opálení. bez použití mýdla či peelingu. Samoopálení se bude vyvíjet po následujících 24 hodin.
 5. Po aplikaci si umyjte ruce.
 6. Standardní sprchování doporučujeme po 16-24 hodinách od aplikace

Složení

100 % přírodní DHA, bez parabenů, vhodné pro vegany, netestováno na zvířatech

2102391

Specifické reference

Nový produkt