Bielenda Neuro Collagen 50+ omlazující pleťový krém denní/noční 50 ml
 • Bielenda Neuro Collagen 50+ omlazující pleťový krém denní/noční 50 ml

Bielenda Neuro Collagen 50+ omlazující pleťový krém denní/noční 50 ml

2101959
Nový produkt
153 Kč 126,45 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Omlazující krém je určen pro zralou pleť, kterou efektivně vypínáZlepšuje pružnost pokožky, zabraňuje prohloubení vrásek. Dodává elasticitu, zpomaluje procesy stárnutí, vyplňuje pevné vrásky na obličeji a kolem očí a účinně zabraňuje tvorbě nových. Vyrovnává tón pleti, dodává zářivost a intenzivně zvlhčuje.

 • efektivně vypíná pokožku
 • zabraňuje prohloubení vrásek
 • vyplňuje vrásky
 • věk 50

Účinek
Vyhlazuje, hydratuje a viditelně vyplňuje vrásky, pravidelným používáním zabraňuje tvorbě nových. Snižuje viditelné póry a sjednocuje tón pleti.

Řada NEURO je jedna z nejnovějších trendů v kosmetologii, která poskytuje alternativu k invazivním estetickým léčebným postupům. Výsledkem je zmírnění hloubky a délky vrásek, viditelné vyhlazení a omlazení pleti.

Použití

Ráno a večer rozetřete krém na obličej, krk a dekolt. Krém poskytuje vynikající podklad pod make-up. Může se použít i jako oční krém.

Složení

Aktivní složky

 • 3xCOLLAGEN 3 PEPTIDE
  hloubkově působící biomimetická složka, která účinně snižuje všechny typy vrásek. Stimuluje tvorbu kolagenu, zlepšuje elasticitu pokožky. Posiluje kolagenová vlákna oslabené procesy stárnutí, revitalizuje a optimálně hydratuje pokožku. Krém obsahuje trojnásobnou dávku složky ve srovnání s denní dávkou doporučenou laboratoří Bielenda.
 • VITAMIN C E COMPLEX
  účinně chrání pokožku před stárnutím. Posiluje pleť, obnovuje zářivost a vyhlazuje tón pleti. Zlepšuje pevnost a pružnost pokožky, snižuje existující vrásky a zabraňuje tvorbě nových.
2101959

Specifické reference

Nový produkt