Physiomer Baby hypertonic nosní sprej pro děti od 1 měsíce 60 ml
  • Physiomer Baby hypertonic nosní sprej pro děti od 1 měsíce 60 ml

Physiomer Baby hypertonic nosní sprej pro děti od 1 měsíce 60 ml

1704753
Nový produkt
219 Kč 180,99 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Nosní sprej uvolní ucpaný nos. Pro děti od 1 měsíce. Physiomer je pomůckou pro čištění, regeneraci a úlevu od ucpaného nosu. Obsažené soli mají různou koncentraci (izotonickou nebo hypertonickou) a každá z nich také specifický význam. 

Užitečné v případě, že máte: alergickou rýmu (sezónní i celo­roční), ucpaný nos, chronickou rýmu (chronická rýma patří pod dohled lékaře). Obsažené látky snižují překrvení/otok nosní sliznice a uvolní nos pro obnovení komfortu při dýchání. Nevysušuje ani nezpůsobuje podráždění.

  • uvolní ucpaný nos při rýmě, nachlazení nebo zánětu nosohltanu
  • urychluje úlevu od symptomů rýmy
  • snižuje výskyt komplikací a zánětů středního ucha
  • 100% přírodní, bez konzervačních látek

Použití

1 vstřik do každé nosní dírky 2 až 3krát denně.

Položte své dítě zády na pevný povrch, jako je postel nebo přebalovací pult. Nezapomeňte! Některým dětem se to nemusí líbit, nebo se mohou při první aplikaci bát. Zkuste to pojmout jako hru. Usmívejte se a klid­ným hlasem na děťátko mluvte. Držte hlavičku nakloněnou na stranu a jemně zaveďte okraj trysky Physiomer do jedné nosní dírky. Nezapomeňte! Mořská voda by měla mít vždy pokojovou teplotu! Otočte hlavičku děťátka na druhou stranu a opakujte s druhou nosní dírkou. Nezapomeňte! Přidržujte hlavičku dítěte, aby nechtěným otočením při samotné aplikaci nedošlo k poranění nosíku. Vložte trysku odsávačky do nosní dírky a pak jemně odsajte nosní hlen. Proveďte stejný postup i u druhé nosní dírky. Nezapomeňte! Jakmile dokončíte svou práci, trysku odsávačky i spreje omyjte teplou vodou a osušte.

Složení

100% přírodní neředěná mořská voda, hypertonická koncentrace minerálních solí 22g/l, sterilní a bez konzervačních látek.

1704753

Specifické reference

Nový produkt