Aromatica Čisticí bylinný čaj 20 x 2 g
  • Aromatica Čisticí bylinný čaj 20 x 2 g

Aromatica Čisticí bylinný čaj 20 x 2 g

93691
Nový produkt
34 Kč 29,57 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Květy heřmánku, máta, meduňka a semena fenyklu podporují normální trávení. Máta působí proti nadýmání. Lipový květ, fenykl a kopřiva podporují činnost ledvin. Napomáhají vylučování vody a škodlivých látek z těla, a tím podporují detoxikaci organismu. Heřmánek, fenykl a meduňka jsou přírodními antioxidanty, které vychytávají volné radikály a tím chrání buňky před oxidativním stresem. Heřmánek, fenykl, kopřiva, máta a lípa příznivě ovlivňují imunitu.

  • Heřmánek přispívá k normálnímu trávení, pomáhá udržovat zdravé dýchací cesty a napomáhá relaxaci a dobrému spánku. 
  • Lípa přispívá k normální funkci dýchacího systému, podporuje vylučování vody z těla, zdravý spánek, relaxaci, odpočinek, normální funkci ledvin, jater a přirozenou obranyschopnost - imunitní systém. 
  • Máta má pozitivní účinky na normální trávení a normální funkce jater a žlučníku, je výborná pro duševní pohodu a při relaxaci, podporuje přirozenou obranyschopnost a imunitní systém. 
  • Kopřiva podporuje vylučovací funkci ledvin, osvěžuje tělo, přispívá k vitalitě, normálnímu stavu kloubů, přirozené obranyschopnosti, normální činnosti dýchacího systému, normální činnosti cévní soustavy. 
  • Fenykl přispívá k (před)menstruačnímu zdraví a komfortu, podporuje kojení, normální trávení, chuť k jídlu, vylučování a má antioxidační vlastnosti.
  • Černý bez pomáhá podporovat imunitní systém. Podporuje vylučování vody z organismu, přispívá k normální funkci dýchacího systému, normální funkci močových cest a prostaty.

Použití

Čaj se doporučuje pít 2x denně.
 
Sáček směsi přelijte 4 dl vroucí vody. Nechte 8 minut louhovat.

Složení

Heřmánkový a lipový květ, mátová a meduňková nať, fenyklový plod, černého bezu květ, kopřivová nať.

93691

Specifické reference

Nový produkt