Bistrol 3v1 Na dřevo a parkety 750 ml
  • Bistrol 3v1 Na dřevo a parkety 750 ml

Bistrol 3v1 Na dřevo a parkety čistící a leštící prostředek 750 ml

76373
Nový produkt
94 Kč 77,69 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Přípravek na snadnou údržbu podlahových ploch. Účinně odstraňuje nečistotu a zároveň dodává ošetřované ploše lesk, který se při každém použití znovu obnovuje. Je vhodný na čištění a péči dřevěných podlah a parket. Má protiskluzový účinek, rychle schne a nezanechává při aplikaci stopy. S jemnou vůní Aloe Vera.

1) čistí - výborné čistící účinky díky novým ekologickým složkám
2) leští - leštící vosky přidané do prostředku zajistí po vyčištění povrchu jeho příjemný lesk
3) ošetřuje - díky konzervačním a ošetřujícím látkám zůstává vyčištěný povrch déle odolný proti nanášení a ulpívání nečistot. Při dalším ošetření usnadňuje také jejich opětovné vyčištění

Použití

Bistrol 3v1 nařeďte vodou v poměru 1:5 - 1:2, do roztoku namočte větší kus tkaniny nebo mop, vyždímejte dle potřeby a běžně znečištěnou podlahu důkladně vytřete. Tkaninu nebo mop v roztoku opětovně namáčejte. Ihned získáte čistou a zároveň lesklou podlahu. Čím nižší použijete ředění přípravku vodou, tím vyšší získáte lesk podlah, včetne jeho trvanlivosti. Přípravek je biologicky snadno rozložitelný.

Složení

méně než 5% aniontových povrchově aktivních látek, méně než 5% neiontových povrchově aktivních látek, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone, parfém (Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Limonene, Benzyl Alcohol, Eugenol, Linalool), barvivo.

Upozornění

Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou. Při náhodném požití vypláchněte ústní dutinu vodou, vypijte 0,5 litru vody a nevyvolávejte zvracení.

76373

Specifické reference

Nový produkt