Bistrol 3v1 Na lino a dlažbu 750 ml
  • Bistrol 3v1 Na lino a dlažbu 750 ml

Bistrol 3v1 Na lino a dlažbu čistící prostředek 750 ml

71431
Nový produkt
99 Kč 81,82 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Přípravek na snadnou údržbu podlahových ploch. Účinně odstraňuje nečistotu a zároveň dodává ošetřované ploše lesk, který se při každém použití znovu obnovuje. Je vhodný na čištění a péči dlažby, mramoru, kameniny, linolea, PVC a dalších syntetických podlahovin. Má protiskluzový účinek, rychle schne a nezanechává při aplikaci stopy. Se svěží vůní citronu.

1) čistí: výborné čistící účinky díky novým ekologickým složkám
2) leští: leštící vosky přidané do prostředku zajistí po vyčištění povrchu jeho příjemný lesk
3) ošetřuje: díky konzervačním a ošetřujícím látkám zůstává vyčištěný povrch déle odolný proti nanášení a ulpívání nečistot. Při dalším ošetření usnadňuje také jejich opětovné vyčištění

Použití

Bistrol 3v1 dávkujte 2-4 uzávěry na 5l vody podle stupně znečištění. Do roztoku namočte větší kus tkaniny nebo mop, vyždímejte dle potřeby a běžně znečištěnou podlahu důkladně vytřete. Tkaninu nebo mop v roztoku opětovně namáčejte. Ihned získáte čistou a zároveň lesklou podlahu. Čím nižší použijete ředění přípravku vodou, tím vyšší získáte lesk podlah, včetne jeho trvanlivosti. Přípravek je biologicky snadno rozložitelný. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Složení

méně než 5% neiontových povrchově aktivních látek, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone, parfém (limonene, citral, geraniol), barvivo.

Upozornění

Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou. Při náhodném požití vypláchněte ústní dutinu vodou, vypijte 0,5 litru vody a nevyvolávejte zvracení.

71431

Specifické reference

Nový produkt