Persil Discs Color Lavender 4v1 kapsle na praní barevného prádla box 11 dávek 275 g
  • Persil Discs Color Lavender 4v1 kapsle na praní barevného prádla box 11 dávek 275 g

Persil Discs Color Lavender 4v1 kapsle na praní barevného prádla box 11 dávek 275 g

2103263
Nový produkt
113 Kč 93,39 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Persil Discs Lavender se silou 4v1 na barevné prádlo - první prací kapsle na trhu se silou 4 komor, které zároveň poskytují i 4 silné benefity. Unikátní směs Persil enzymů nejenže působí i proti těm nejodolnějším skvrnám a poskytuje perfektní výsledky praní, ale zároveň vaše prádlo rozzáří, pečuje o látky a poskytuje dlouhotrvající svěží vůni - 4 síly v 1 Discu pro hloubkovou čistotu.

Zajistí skvělé výsledky pracího procesu již při nízkých teplotách. Technologie Deep Clean Plus díky působení do hloubky vláken uvolní i ty nejodolnější nečistoty, dlouhodobě provoní prádlo, rozjasňuje barvy a stará se o textilní vlákna. S Active Fresh efektem si vaše oblečení udrží dlouhotrvající vůni levandule a pocit čerstvě vypraného prádla. 

  • Persil Discs Color 4v1 Lavender jsou první čtyřkomorové prací kapsle na trhu
  • Kapsle poskytují na praní 4 silné benefity
  • Účinná směs enzymů působí i proti nejodolnějším skvrnám
  • Persil Discs Lavender kapsle na praní rozzáří barevné prádlo a zachová kvalitu vláken u oblečení
  • Poskytují jako jedny z mála kapslí opravdu dlouhotrvající svěžest
  • Discs Persil jsou vytvořeny speciálně pro hloubkovou čistotu
  • Toto balení obsahuje 11 kapslí, tj. 11 pracích dávek.

Použití

Koncentrovaný před dávkovaný prací prostředek na barevné prádlo pro všechny typy praček.

Příprava a použití
Pro množství prádla >4,5 kg nebo velice zašpiněné prádlo použijte 2 kapsle. Vhodné pro všechny úrovně tvrdosti vody.
Po vyjmutí kapsle balení uzavřete. Nepropichujte, neroztrhávejte nebo nerozřezávejte. Používejte se suchýma rukama. Nepoužívejte na vlněné a hedvábné tkaniny.

Skladování
při teplotě 0 °C až 35 °C. Uchovávejte pouze v původním obalu.

Složení

15-30% neiontové povrchově aktivní látky, aniontové povrchově aktivní látky, 5-15% mýdlo, <5% fosfonáty, Enzymy, Parfém (geraniol, linalool).

Upozornění

Skvělá volba nejen pro vaše oblečení, ale i pro planetu: Prací prášek Persil dodáváme v recyklovatelném obalu, který šetří životní prostředí.
Persil už více než 100 let vyrábí vysoce kvalitní prací prostředky, díky kterým barvy neblednou a bílé oblečení září. Oddanost k řemeslu z Persilu udělala značku, kterou si lidé spojují s kvalitními výrobky a spolehlivými výsledky. Chceme i nadále vítězit nad odolnými skvrnami - a zároveň se chovat šetrně k naší planetě.

Persil je expert na praní prádla! Jeho čisticí síla pronikne hluboko do vláken oblečení a zanechá prádlo zářivě čisté.

Persil byl vyvinut v roce 1907 jakožto první prací prostředek současného typu. Od té doby se Persil soustředí na výkon a pohodlnost tak, aby splnil náročné požadavky současných zákazníků. Persil šel vždy s dobou a pravidelně reagoval na potřeby spotřebitelů. Persil jako první v roce 1986 zahájil prodej bezfosfátového pracího prostředku, čímž vtisknul udržitelnost do své “brandové identity.” Poté následovalo mnoho dalších inovací. V roce 1987 Persil představil první prací gel, později na trh uvedl jedinečné duokapsle.

Nejnovějším výsledkem úsilí o neustálý pokrok a inovace jsou čtyřkomorové Persil Discs 4v1. Perfektně odstraňují skvrny, oblečení provoní, rozzáří, a navíc pečují o jeho vlákna. Dle výzkumu německého Allensbachského institutu pro veřejné mínění je značka Persil vnímána spotřebiteli jako značka, která: “V sobě snoubí prací výkon, špičkovou kvalitu a modernitu.”

2103263

Specifické reference

Nový produkt