Ariel All in 1 Pods Extra Clean Power gelové kapsle univerzální na praní 30 kusů 816 g
  • Ariel All in 1 Pods Extra Clean Power gelové kapsle univerzální na praní 30 kusů 816 g

Ariel All in 1 Pods Extra Clean Power gelové kapsle univerzální na praní 30 kusů 816 g

2103625
Nový produkt
273 Kč 225,62 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Sháníte kapsle na praní, které udělají vaše prádlo čistým a poskytnou mu perfektní svěžest? Ariel Extra Clean 30 ks jsou navrženy jako univerzální prostředek. S těmito kapslemi můžete prát jakékoliv oblečení, protože obsahují složky pro různé materiály prádla. Kapsle na praní Ariel jsou předurčeny pro běžnou údržbu prádla. Tyto kapsle se hodí pro barevné prádlo, bílé prádlo a černé prádlo.

  • prací kapsle pro všechny materiály
  • složení pro běžnou údržbu vašeho prádla
  • kapsle na praní Ariel jsou určené pro barevné prádlo, bílé prádlo a černé prádlo
  • v balení se ukrývá 30 kapslí

Použití

Vložte kapsli do zadní části bubnu pračky, poté přidejte prádlo.

Složení

>30% Aniontové Povrchově Aktivní Látky, 5-15% Mýdlo, <5% Neiontové Povrchově Aktivní Látky, Fosfonáty, Enzymy, Optické Zjasňovače, Parfémy, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Linalool.

Upozornění

Způsobuje vážné poškození očí. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Dráždí kůži. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. PŘI POŽITÍ: Vypláchněte ústa. NEVYVOLÁVEJTE zvracení.
2103625

Specifické reference

Nový produkt