Savo Čistič pračky odstraňuje zbytky pracího prášku, nečistoty, vodní kámen a další usazeniny 250 ml
  • Savo Čistič pračky odstraňuje zbytky pracího prášku, nečistoty, vodní kámen a další usazeniny 250 ml

Savo Čistič pračky odstraňuje zbytky pracího prášku, nečistoty, vodní kámen a další usazeniny 250 ml

2108434
Nový produkt
59 Kč 48,76 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Pravidelné čištění pračky je nezbytné pro její optimální fungování a dlouhou životnost. Tradiční česká značka Savo představuje tekutý čistič pračky, s jehož pomocí bude vaše pračka zářit čistotou a bude příjemně provoněná. Přípravek odstraňuje zbytky pracího prášku, nečistoty, vodní kámen a další usazeniny. Zbavuje pračku zápachu a příjemně ji provoní. Pro optimální výsledky používejte čistič Savo minimálně 1× měsíčně. 

  • pro optimální fungování pračky
  • zbavuje pračku zbytků pracího prášku, nečistot, vodního kamene a dalších usazenin
  • používat minimálně 1x měsíčně

Použití

Smíchejte v nádobě 35-40 ml přípravku s 3 litry teplé vody. Do této lázně ponořte zásobník na prací přípravky a nechte působit minimálně 30 minut. Zásobník poté omyjte a vložte zpět. Pomocí hadříku vymyjte tímto roztokem také vnitřní prostor pro zásobník pracích přípravků a vnitřní část dvířek. Pečlivě omyjte gumové těsnění okolo dvířek včetně všech jeho záhybů. Zbylý obsah přípravku vlijte do zásobníku na prací přípravek a spusťte prací program bez předpírky s minimální teplotou 60 stupňů Celsia.

Používejte dle potřeby min. 1x měsíčně. 

Složení

<5 % neiontové povrchové aktivní látky, amfoterní povrchové aktivní látky, parfum, směs 2-methylisothiazol-3(2H)-on a 5-chlor-2-methylisothiazol-3(2H)-on; d-limonene, hexyl cinnamal a linalool

2108434

Specifické reference

Nový produkt