Seni Soft Basic hygienické absorpční podložky, 60 x 40 cm 10 kusů
  • Seni Soft Basic hygienické absorpční podložky, 60 x 40 cm 10 kusů

Seni Soft Basic hygienické absorpční podložky, 60 x 40 cm 10 kusů

2200761
Nový produkt
64 Kč 55,65 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Hygienické jednorázové podložky Seni Soft s absorpčním jádrem chrání lůžko pacienta proti vlhkosti během výměny plen nebo hygienického zákroku. Jsou vhodné k zajištění lůžka nebo vozíku inkontinentní osoby.

Pro ženy, pro muže 
Bez ohledu na to, jaký používáte absorpční výrobek, je vhodné kombinovat jej s doplňkovou ochranou, která Vám pomůže udržet v čistotě lůžkoviny a postel.

Absorpční vrstva podložek Seni Soft je vyrobena z celulózového savého papíru, horní vrstvu tvoří měkká příjemná vláknina, která poskytuje nemocnému náležitý komfort. Spodní stranu chrání nepropustná protiskluzová fólie, která zabraňuje posouvání podložky po povlečení a znečištění lůžka.

  • Seni soft jsou hygienické podložky do postele určené pro inkontinentní osoby k ochraně lůžka před vlhkostí.
  • Absorpční jádro vyrobené z celulózové buničiny zajišťuje vysokou savost a udržuje tak postel i ložní prádlo suché a čisté.
  • Podložky mají měkký netkaný povrch a poskytují tak komfortní použití.
  • Spodní vrstva je vyrobena z nepropustné protiskluzové fólie, která zabraňuje klouzání podložky po matraci a udržuje ji na svém místě. 
  • 60 x 40 cm á 10 kusů.

Použití

Podložku rozprostřete na lůžku nebo vozíku pacienta tak, aby vnější nepropustná vrstva byla v kontaktu s lůžkem (vozíkem). Fólie zabraňuje únikům a udržuje podložku na místě. Svrchní vrstva z měkké netkané textilie zvyšuje komfort pacienta. Pokud je podložka ve verzi se záložkami, tyto umístíme (ohrneme) pod matraci. Podložka je určena k jednorázovému užití. Použitou podložku srolujte a vhoďte do koše.

2200761

Specifické reference

Nový produkt