Arora Design Tři králové Kadidlo jeden ze tří králů s kadidlem do vašeho betlému Figurka z pryskyřice 23 cm
  • Arora Design Tři králové Kadidlo jeden ze tří králů s kadidlem do vašeho betlému Figurka z pryskyřice 23 cm

Arora Design Tři králové Kadidlo jeden ze tří králů s kadidlem do vašeho betlému Figurka z pryskyřice 23 cm

2106993
Nový produkt
622 Kč 514,05 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Jeden ze tří králů s kadidlem do vašeho betlému. Barevnost a hrubá textura dodává linii individualitu a tím zvýrazní pozitivní emoce, které nejdou slovy vyjádřit. Figurky značky Arora jste si nesmírně oblíbili. A my jsme zvědaví, co řeknete na betlémské postavičky, díky kterým dotvoříte váš vánočně naladěný interiér. Konkrétně na figurku v podobě jednoho ze tří mudrců z Východu nebo-li jednoho ze Tří králů, který nese kadidlo. Zajisté ani on by neměl v Betlému chybět. Britská značka nenechala nic náhodě a připravila si pro vás kompletní betlémskou sestavu. Nakoukněte.

Figurky nejen do Betlému. Arora má v záloze další figurky, které jsou za nás skvělým tipem na dárek pro vaše blízké a pro ty, na kterým vám záleží. Jednoduše za vás vyjádří vaše emoce a pocity, které jsou - co si budem - mnohdy těžké vyjádřit. Tak se pojďte projít nabídkou značky Arora křížem krážem a vyberte tu, která je vašemu srdci nejblíže.

  • motiv: tři králové kadidlo
  • materiál: pryskyřice
  • výška: 23 cm

Složení

Pryskyřice

Upozornění

Arora Design je britskou značkou zaměřující se na tvorbu unikátních figur, které pohladí po duši a osloví každého z nás.

Ve spolupráci s talentovanými britskými umělci zůstávají věrni tvorbě čistě ve své domovině

2106993

Specifické reference

Nový produkt