Arora Design Pastýř znázorňuje příchod beránka božího ve vašem betlému Figurka z pryskyřice 22 cm
  • Arora Design Pastýř znázorňuje příchod beránka božího ve vašem betlému Figurka z pryskyřice 22 cm

Arora Design Pastýř znázorňuje příchod beránka božího ve vašem betlému Figurka z pryskyřice 22 cm

2106994
Nový produkt
622 Kč 514,05 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Pastýř znázorňuje příchod beránka božího ve vašem betlému. Barevnost a hrubá textura dodává linii individualitu a tím zvýrazní pozitivní emoce, které nejdou slovy vyjádřit. Také se už nemůžete dočkat až si vyzdobíte interiér vánočními dekoracemi, provoníte jej vanilkovými rohlíčky a do vázy naaranžujete smrkové větvičky, které dotvoří tu pravou vánoční atmosféru? My také. Pro ty z vás, kteří chtějí být na Vánoce s předstihem připraveni tu máme nezbytnost do Betlému od britské značky Arora, která nesmí o Vánocích chybět na vašem okenním parapetu.

V Betlému by se to neobešlo bez pastýře, který nese v rukou malou ovečku. Stejně tak jako další členové, tak i on je vyroben z pryskyřice. Že vám chybí ještě další postavičky? V nabídce této značky je jistojistě najdete. Prozkoumejte značku Arora křížem krážem a nechte se okouzlit i dalšími figurkami, které jsou za nás skvělým tipem na dárek pro vaše nejbližší. Jednoduše jimi vyjádříte své pocity a emoce, které dělají mnohdy problém dotyčnému říci. Figurky to udělají za vás.

  • motiv: pastýř
  • materiál: pryskyřice
  • výška: 22 cm

Složení

Pryskyřice

Upozornění

Arora Design je britskou značkou zaměřující se na tvorbu unikátních figur, které pohladí po duši a osloví každého z nás.

Ve spolupráci s talentovanými britskými umělci zůstávají věrni tvorbě čistě ve své domovině

2106994

Specifické reference

Nový produkt